Antalya Turizm Fuarı’ndan “yerinde pazarlama” hamlesi

Bu yıl, ilki düzenlenen Antalya Turizm Fuarı, 28 – 29 Ekim 2019 tarihlerinde büyük bir ilgiyle turizmin başkenti Antalya’da gerçekleşti. Turizm dünyasının merak ve heyecanla beklediği fuar, katılımcılara yerinde pazarlama imkanı sunarak sektörde fark yarattı.

Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Antalya Turizm Fuarı’na uluslararası alanda ve Türkiye’de hizmet veren tur operatörleri, seyahat acenteleri, oteller, seyahat teknolojilerinin ve turizm sektörü tedarikçileri yoğun ilgi gösterdi.

SEKTÖRÜN TAKDİRİNİ KAZANDI

İki gün boyunda turizmin nabzını tutan fuar, 6 bin 700 gerçek turizm profesyonelini ağırlamanın gururunu yaşadı. Turizm profesyonellerine ve katılımcılara yerinde pazarlama imkanı sunan Antalya Turizm Fuarı, sektörün takdirini kazandı.

ATF İLE BİR HAYAL GERÇEK OLDU

Antalya Turizm Fuarı’nda, “yerinde pazarlama” öne çıkan çarpıcı başlıklar arasındaydı.

Antalya Turizm Fuarı’na yurt dışından katılım gösteren 1000’e yakın acentesi, Türk turizm profesyonelleri ile bir araya gelerek önemli iş birliklerine imza attı. Türkiye turizminin aktörleri de Antalya Turizm Fuarı ile yıllardır hayalini kurdukları “Yerinde Pazarlama” imkanının kendilerine sağlanmış olmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirerek Gm Center ve Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral’e ve ekibine teşekkürlerini iletti.

SEKTÖR İÇİN ORTAK DUYGU BAŞARININ SIRRI

Türkiye turizminin en güçlü olduğu yönün “Türk misafirperverliğini” ön planda tutan Antalya Turizm Fuarı – ATF, ortak duyguyu yakalamanın sektör paydaşları için başarının sırrı olduğunun altını çizdi.

Antalya Turizm Fuarı; Türk turizm endüstrisinin sürdürülebilir, kapsayıcı ve çevreye duyarlı, yeni bakış açıları ile gelişmesine katkı sağlayarak seyahat üreticilerini ve gezginleri Türkiye’de tatile teşvik ederek endüstrinin gelecek adına daha iyi hazırlanmasına önemli bir zemin oluşturdu.