YOTEL Komyuniti Lounge, seyahat edenlere eşsiz bir deneyim vaad ediyor

YOTEL Komuniti Lounge

İstanbul Havalimanı gidiş katında, konforlu, şık ortamı, Türk ve dünya mutfağının en iyi örneklerini sunan mutfağıyla hizmet veren YOTEL Komyuniti Lounge, havayolu ve uçuş sınıfı gözetmeksizin bütün yolculara VIP bir kulüp deneyimi sunuyor. YOTEL Komyuniti Lounge ortak sosyalleşme alanında, 7/24 keyifli vakit geçirmek, restoran ve barından servis almak mümkün.

Restoran ve barında, özel tarifli alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin yanı sıra usta şefler günün her saati her damak tadına uyacak alternatifler sunuyor. YOTEL Komyuniti Lounge’un menüsü seyahat eden kişilerin ihtiyaçları vejetlag ihtimalleri gözetilerek özenle tasarlanıyor ve hazırlanıyor.

Zengin açık büfe kahvaltının hemen ardından mevsimin taze sebze ve meyvelerinin kullanıldığı menüsüyle, sindirimi kolay ürünler içeren, sağlıklı, lezzetli taze içeriklerden oluşan rafine füzyon bir mutfaktan seçkiler sunuluyor. Kremalı porcini mantarlı fettuccine, tempura karides, kinoalıvegan salatalar, taze enginar püresinden muhammaraya geniş meze alternatifleri seçeneklerden sadece birkaçı…

Seyahat edenlere eşsiz bir dinlenme imkanı

277 kabin ile pasaport kontrolü öncesi havalimanına yolu düşen tüm misafirlere hizmet veren YOTEL İstanbul Havalimanı (kara tarafı), ayrıca 24 saat açık bir spor salonuna sahip. Pasaport kontrolü sonrası yolculara hizmet veren YOTELAIR İstanbul Havalimanı da 174 kabin ve 83 kişilik ayrı bir Komyuniti Lounge ile transit alanındaki tüm yolcuların hizmetinde.