Rusya, tur operatörleri için en iyi teknolojiyi seçti

Last Updated on 7 Kasım 2019 by Turizm Günlüğü

Prince Group bünyesinde yer alan yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş olan Unique Travel Platformu, 31 Ekim ‘de Travel Winter IT Workshop konferansında yüksek beğeni alarak “2019 yılı seyahat sektörü için en iyi BT çözümü” ödülüne layık görüldü.

Turizmin her alanındaki ürün ve hizmetlerin, tedarikçiden müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm adımlarının otomatikleştirilmesinin platformun hedeflerinden biri olduğunu belirten Prince Group, “Unique platformunun işlevselliği; sektördeki uzun yıllara ve pratik deneyime dayanan en iyi geliştiriciler tarafından yaratıldı ve uçtan uca bir seyahat ekosistemi inşa etmesini sağladığı görüldü” dedi.

Hem 2b hem de b2c konusunda oldukça güçlü özelliklere sahip olan platform, otel, uçak, transfer, otobüs, sigorta ve cruise ürünlerini tek tek satışa sunabildiği gibi, bu ürünleri tüketicinin talebine göre paket olarak satışa sunma konusunda da oldukça iddialı.

Unique Platformu, Rusya’da Unicorn Tur Operatörü (www.unicorn.ru) ve Türkiye’de Prens Group tarafından aktif olarak kullanılıyor.