Wyndham Çerkezköy Otel açıldı

Wyndham Çerkezköy Otel
Wyndham Çerkezköy Otel, 5 yıldızlı konforu size özel yorumlayarak fark yaratıyor.

Türkiye’de ilk defa Himalaya tuzunu tüm alanlarda konsept olarak kullanarak fark yaratan Wyndham Çerkezköy Otel açıldı.

Huzurlu ve sakin ortamıyla, iş hayatının stresinden ve yoğun temposundan uzaklaşarak tam bir yenilenme yaşamanız için tasarlanan Wyndham Çerkezköy Otel; 120 odası, lüks restoranları ve insan anatomisine hâkim uzman fizyoterapistlerle hizmet veren My Tuana SPA&Tuz Sağlık Merkezi ile yeni yılda yenilenmeniz için sizleri bekliyor. Cilt ve vücut bakımları, masajlar, Osmanlı Hamamı, tuz odası, tuz yatakları, taş yatakları, aromaterapi ve kapsamlı kişiye özel kişisel bakım hizmetleriyle benzersiz bir deneyim sunuyor.

Wyndham Çerkezköy Otel’de sürpriz etkinliklerin yanı sıra etin ve yılbaşı hindisinin en güzel halini sizlere sunan Terrace Steakhouse; Ege, Marmara ve dünya mutfaklarından en leziz deniz mahsullerini deneyimleyebileceğiniz Lagos Restaurant ve şehrin içinde doğa ile baş başa hissedeceğiniz Tuana Restaurant‘ta usta şeflerin ellerinden çıkan eşsiz lezzetler yılbaşı gecenize keyif katacak.

Kadim Tuzdan Gelen Şifa

Eşsiz bir konaklama deneyimi vadeden otelin SPA merkezinde, içerisinde 84 çeşit mineral barındıran mucizevi Himalaya tuzu kürleriyle stres ve negatif enerjilerden arınma sağlanıyor. Himalaya tuzundan tuğlalarla kaplanan tuz odalarında sunulan ruhsal ve bedensel terapi hizmetlerinin yanı sıra kişiye özel bütünleyici uygulamalar, vücudun su-tuz dengesinin ayarlanması, bedene enerji kazanımı, yorgunluğun ve ağrıların yok edilmesini sağlıyor.

Tuzun cilt proteini olan elastinin yeniden yapılmasını sağlayan tuz kürlerinin yanı sıra, incelmeye imkan veren yosun terapileri ve süt banyosu gibi birbirinden faydalı uygulamalarla misafirlerine özel hizmet sunuyor.

2 adet çift kişilik jakuzi, 3 adet 4 kişilik jakuzi 4 adet tek kişilik masaj salonu, sauna, buhar odaları, şok ve macera duşları, su yatakları ile gerçekleştirilen 3500 m²’lik alana kurulu otelin SPA merkezi, sağlık ve arınma isteyenlerin aradıklarını tam anlamıyla bulabilecekleri bir kişisel bakım cenneti konumunda.

Wyndham Çerkezköy Otel, 5 yıldızlı konforu size özel yorumlayarak fark yaratıyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.wyndhamcerkezkoy.com