HIS Türkiye yarattığı fark ve değişimle birinci sırada

Dünyanın en büyük 10 seyahat operatöründen biri olan HIS Global’in dünyadaki tüm ofisleri arasında 2019 yılında gerçekleştirdiği özel etkinlikte Change & Create kategorisinin birincisi HIS Türkiye seçildi.

HIS Global’in 2019 yılında Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenen etkinliğinde, dünyadaki tüm HIS ofisleri arasından Change&Create kategorisinin galibi HIS Türkiye oldu. Yarattığı değişim ve farkla zirveye oturan HIS Türkiye her geçen gün emin adımlarla fark yaratmaya devam ediyor.

2018’DE YILIN OFİSİ SEÇİLMİŞTİ

Kurulduğu 2005 yılından bu yana turizm sektörüne farklı bir boyut getiren HIS Türkiye, 2011-2012 yılında “NATO Ödülü”ne layık görülürken, 2015 yılında “Türkiye Kalite Derneği Üyelik Sertifikasını” almaya hak kazandı. 2018 yılında HIS Global’in tüm dünyadaki ofisleri arasında “yılın ofisi” ödülüne de layık görülen HIS Türkiye, yarattığı değişim ve farkla Change & Create kategorisinde de ilk sıradaki yerini almış oldu.

Dünyanın en büyük 8. seyahat firması olan ve 1980 yılından bugüne hizmet veren HIS Global, 550’nin üzerinde ofisi, 17 bini aşan çalışanı ve İstanbul ofisinde 100’ün üzerinde çalışanı ile kurumsal seyahat, etkinlik ve her tür seyahat ihtiyacını, misafirlerinin hayalleri paralelinde gerçekleştirmek üzere çalışmalarını sürdürüyor.