Edis’in balmumu heykeli Madame Tussauds İstanbul’da

Edis’in Figürü Madame Tussauds İstanbul’da Yer Alacak!

Last Updated on 21 Kasım 2019 by Turizm Günlüğü

Yaptığı özgün çalışmalarıyla Türk Pop müziğinin yeni nesil ikonlarından biri haline gelen başarılı şarkıcı Edis Görgülü, Madame Tussauds İstanbul’un yıldızlarından biri olmaya hazırlanıyor.

250 yıllık tarihe sahip dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds, sanat, spor ve bilim alanında 70’ten fazla figürün yer aldığı İstanbul’daki merkezine yeni bir yıldız daha misafir etmeye hazırlanıyor.

Ziyaretçilerinin taleplerini ön planda tutan Madame Tussauds İstanbul, gelen yoğun talep üzerine genç sanatçı Edis’in figürünü hayranlarıyla buluşturacak.

2020 yılının ikinci yarısında Edis hayranlarıyla buluşacak

Sanatçının menajeriyle irtibata geçen ve olumlu dönüş alan Madame Tussauds, Londra ve İstanbul’daki stüdyo sanatçılarının da yer aldığı figür yapımının ilk adımı olan ölçü alımını hayata geçirdi. Ölçü alımı sırasında yaklaşık 3 saat poz veren sanatçının 300’ün üzerinde fotoğrafı çekildi ve 250’ye yakın ölçüsü alındı. Sanatçının figürünün pozu ve kostüm detayları hakkında ise Madame Tussauds İstanbul ziyaretçilerine sürpriz olacağı için bilgi verilmiyor. Figür, tüm detaylarıyla beraber 2020 yılının ikinci yarısında Edis hayranlarıyla buluşacak.