Jazz Company’nin caz müzik geceleri başlıyor

Şehrin merkezi Taksim’de Elite World İstanbul bünyesinde yer alan Jazz Company, yeni sezonda caz müzik severlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Aralık ayı boyunca birbirinden değerli müzisyenlerin sahne alacağı canlı caz gecelerinde, ilk performans 29 Kasım Cuma günü ünlü sanatçı İlham Gencer ve İpek Dinç Yüce eşliğinde başlıyor.

“Sinemada Caz” konseptli özel gecedepiyanist, şarkıcı ve besteci Kubilay Kan, 6 Aralık Cuma akşamı sahne alacak. Kubilay Kan’a davulda Emir Özoğlu Ulusoy ve kontrbasta Yiğit Şen eşlik edecek. Bugüne kadar beyaz perdede kullanılan en sevilen caz müziklerinin seçkin örnekleriyle oluşturulan özel repertuar gecesi, birbirinden renkli sahne şovlarına ev sahipliği yaparak misafirlerine müzik ziyafeti yaşatacak.

Kubilay Kan, İpek Dinç ve İlham Gencer, Sevil Esen

Jazz Company’de 13 Aralık Cuma akşamı sahne alacak müzisyen Sevil Esen, dönemin 45’liklerine özel bir performans sergilemeye hazırlanıyor. Türkçe şarkılarından oluşan repertuarını kendine özgü sesi ve caz yorumuyla seslendirecek olan Sevil Esen, misafirlerine keyifli ve müzik dolu anlar yaşatacak.

31 Aralık yılbaşı gecesinde ise Türk caz müziğinin duayen ismi İlham Gencer yılbaşı gecesine özel repertuarıyla Jazz Company sahnesinde yerini alacak. Birbirinden özel şarkılarıyla piyano eşliğinde coşku dolu bir performans sunmaya hazırlanan İlham Gencer unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

Misafirlerini caz dünyasında keyifli bir geceye davet eden Jazz Company, yeni sezonda sunduğu müzik ziyafetinin yanı sıra yiyecek- içecek menülerindeki yenilik ve sürprizleriyle de beğeni toplayacak.