Ağırlama konferansı I Meet Hotel, 15 Ocak 2020’de İstanbul Intercontinental Hotel’e geliyor

Bidroom.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Michael Ros
Bidroom.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Michael Ros

Kavramsal konferansları sayesinde I Meet Hotel, otel sahiplerine daha yüksek gelir, yeni teknolojiler, yenilikçi iş modelleri, pazarlama ve medyadaki trendler ve müşteri sadakati için anahtarlar sağlamayı amaçlıyor. Otelcilik sektöründe etkili isimleri doğrudan karar verici olan otelcilerle buluşturan I Meet Hotel, ağlar, iş fırsatları, ortaklıklar ve sürdürülebilir hizmetler oluşturmaya yardımcı olmak için bir kanal görevi görüyor.

I Meet Hotel’in Bidroom ve Attached – language intelligence gibi özel sponsorları doğrudan ağırlama sektörü ile çalışıyor. Katılımcılar sürekli değişen sektörde ön saflarda yer almak için sponsorlarda faydalı ve yenilikçi çözümler bulabilirler.

MİSAFİRPERVERLİK KONUSUNDA TUTKULU OLANLAR BU KONFERANSA KATILIYOR

I Meet Hotel, sektörün geleceğini şekillendiren liderleri ve konuşmacıları bir araya getirerek otelcilikte yenilikçiliği ve müşteri mükemmelliyetini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Kilit konuşmacılardan biri de Bidroom.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Michael Ros olacak. Bidroom, hem otel sahiplerine hem de gezginlere daha adil bir çevrimiçi seyahat topluluğu sağlamak için 2014 yılında kurudu ve Bidroom’a benzersiz üyelik sayesinde gezginlere odalar ve oteller için daha düşük fiyatlar garanti ediyor.

Michael, I Meet Hotel’in ağırlama sektöründe kalıcı bağlantılar ve ilişkiler kurmayı amaçlayan resmi olmayan ve daha özel bir ortam sağladığını söylüyor ve “Harika bir etkinlik çünkü misafirperverlik konusunda son derece tutkulu olanları bir araya getiriyor” diyor.

Etkinlikte konuşmacı olarak Ali Yılmaz – SEM Başkanı, Dr. Özgür Zan – Done Başkan Yardımcısı, Matthijs Kooijman – Attached – language intelligence Ticari Direktörü, Richard Lindberg – One Planet Rating Kurucusu ve Murat Yigitol – Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Genel Müdürü de yer alacak.

Konferanstan sonra, serbest giriş kartları kapsamında tüm katılımcıların birbirlerini tanımalarını, diyalog kurabilmelerini, deneyimlerini paylaşmalarını ve yeni iş ve kişisel ilişkiler geliştirmelerini sağlayacak ağ oluşturma oturumuna katılabilirsiniz.Bu, ilham vermek ve ilham almak için mükemmel bir fırsat. Bu oturumdan sonra, ilişki kurmaya devam etmek için bir “after party” olacak. Parti için katılım sınırlı sayıda olduğundan bilet almak için web sitesini ziyaret edin!

2020’DE 5 KONFERANS

Konferansın 2020 yılında 4 ilave durağı olması planlanıyor, bu nedenle İstanbul konferansını kaçırırsanız Amsterdam, Paris, Verona veya Montrö’ye katılma şansınız olacak.

GİRİŞ BİLETİNİZİ ALMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Sınırlı bir süre için www.imeethotel.com adresini ziyaret edip promosyon kodunu kullanarak ücretsiz genel giriş biletlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca, İstanbul’da etkinliğe sponsor olmak istiyorsanız, lütfen kristian@imeethotel.com adresine e-posta gönderin.

 

15 Ocak 2020’de İstanbul Intercontinental Hotel’de yapılacak etkinliğin programı şu şekilde:

15:00 – Check-in

15:15 – Ali Yilmaz: Make your hotels data work for you

15:40 – Dr. Ozgur Zan: Mobile Hotels: What does the future hold?

16:05 – Michael Ros: The ever-changing landscape of hospitality

16:25 – Coffee Break

16:40 – Matthijs Koojiman: How to reach the hearts and minds of your customers

17:05 – TBD: Increasing your revenue with best practices

17:30 – Panel with Richard Lindberg, Murat Yigitol and Caroline Dal’Lin: Environmental Impact: The Future of Sustainability and your Hotels 

18:00 – Networking event

20:00 VIP afterparty (Space is limited, Earlybird prices are applied)