Erasmus öğrencilerine ve gençlere indirimli uçak bileti

LOT Polonya Havayolları
LOT Polonya Havayolları

Polonya’nın ulusal ve bayrak taşıyıcı havayolu şirketi LOT Polish Airlines (LOT Polonya Havayolları), gençler ve erasmus öğrencileri için indirimli uçak bileti kampanyası başlattı.

1928 yılından beri halen misafirlerine hizmet veren LOT Polonya Havayolları, 70 uçaklık filosuyla Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Asya’da 100’den fazla destinasyona sefer düzenliyor.

Uzun mesafe uçuşlar

Dünyanın en eski hava yolu şirketleri arasında yer alan hava yolunun İstanbul Havalimanı’ndan Varşova’ya düzenli seferleri bulunuyor. Ayrıca Varşova ve Budapeşte’den New York, Newark, Chicago, Los Angeles, Toronto, Seul, Singapur, Pekin ve Tokyo’ya aktarmasız uzun mesafe uçuşlar da düzenliyor.

4 farklı bilet sınıfı

Star Alliance üyesi hava yolu şirketinin Türkiye’de İstanbul Havalimanı’ndan direkt uçuşu bulunuyor. Global Travel Dergisi’ne göre 2008, 2009 ve 2010 yıllarında Doğu Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi seçilen LOT Polish Airlines’ın ekonomi saver, ekonomi, ekonomi Premium ve business olmak üzere 4 farklı bilet sınıfı var.

LOT Polish Airlines’ın 12-26 yaş gençler ve 16-32 yaş erasmus öğrencileri için hazırlamış olduğu kampanyanın detayları şöyle:

  • GENÇLİK: 12-26 Yaş
  • ÖĞRENCİ: 16-32 Yaş
  • Tarih değişikliği: Ücretsiz.
  • İADE: Seyahat başlamadan önce ücretsiz, No-show durumunda iade yapılmaz. Seyahat başladıktan sonra yapılacak iadelerde 20 % iptal cezası bulunmaktadır.
  • Minimum / Maximum: / 1 Yıl
  • Doğum tarihi mutlaka isim ile birlikte PNR’a işlenmelidir.
  • Biletler sadece LOT Ofisi tarafından kesilebilir. LOT Polish Airlines önceden bildirmeksizin ücret ve kurallarda değişiklik hakkını saklı tutar.
  • Yukarıda belirtilen ücretlere alan vergiler ve servis ücreti dahil değildir.

Kampanyanın Fiyat Bilgisi:

LOT Polish Airlines’ın öğrenciler ve gençler için düzenlendiği kampanya.

Rezervasyon ve daha detaylı bilgi için 212 – 251 13 15’den ofisi arayabilirsiniz.