Bodrum Amanruya yeni sezona hazır

Aman konseptinin Türkiye’deki üyesi Amanruya yeni sezonu 1 Haziran’da açıyor.

Bodrum Cennet Koyu’nun hemen yanında, doğal orman dokusunun içinde konumlanan Amanruya, Haziran ayında misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Akdeniz ve Osmanlı mimarisini Bodrum’un doğal güzellikleri ile harmanlayan Amanruya, zeytin ağaçları ve çamlardan oluşan doğası, taş villaları, avlu ve terasları ile yeni sezonu karşılıyor.

AMAN KONSEPTİNİN TÜRKİYE’DEKİ ÜYESİ

Aman konseptinin Türkiye’deki üyesi, hiçbir ağaca dokunulmadan tasarlanan Amanruya, yüksek tavanlı 36 taş villası, ferah yaşam alanları, hamam tarzı banyoları, serin aylar için düşünülmüş şöminelerinin yanı sıra kekik kokulu terasları, kabanaları, havuzu ve koy manzarası ile dikkat çekiyor.

50 METRELİK SONSUZLUK HAVUZU

Şarap ve puro salonu, 3 katlı kütüphanesi ve sanat galerisinin yanı sıra, Antalya’dan getirilen yeşil ve turkuaz mermerlerden üretilen 50 metrelik sonsuzluk havuzu ile çok yönlü bir tatilin kapılarını aralıyor.

AMANRUYA’NIN MİSAFİRLERİNE SUNDUĞU AKTİVİTELER

Amanruya’nın sakin ve huzurlu atmosferi, özel masaj odaları ve masaj terapileri ile bütünleşerek misafirlerinin tüm yorgunluklardan arınıp yeniden dengelenmelerini sağlıyor. Açık hava yoga alanları, fitness salonunun yanı sıra tenis kortu misafirlere sunulan aktiviteler arasında yer alıyor.

AMANRUYA’NIN MUTFAĞINDAKİ İSİM: ŞEF CİHAN BEYİT

Amanruya’nın mutfağını Şef Cihan Beyit yönetiyor. Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok otel ile çalışan Cihan Beyit; Fransız, İtalyan, İspanyol, Türk, Akdeniz ve Japon gibi farklı mutfaklardan aldığı ilhamı yerel malzemeler ile birleştiriyor.

YALIKAVAK MARİNA’YA 25 DAKİKA UZAKLIKTA

Diğer yandan Amanruya bu sezon da en özel yaz düğünlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Göltürkbükü’nde, Yalıkavak Marina’ya sadece 25 dakika uzaklıktaki Amanruya Bodrum 31 Ekim 2020’ye kadar misafirlerini bekliyor.