Türkiye’deki dört otelini yeniden açıyor

MP Hotels Design Plus Seya Beach Hotel

Münih merkezli otel grubu MP Hotels, Alaçatı ve Bodrum’daki 4 otelini yeniden hizmete açıyor.

MP Hotels, Alaçatı ve Bodrum’daki 4 oteliyle yeniden misafirleriyle buluşuyor.

Alaçatı’nın en özel sörf ve eğlence merkezlerinin hemen kalbinde konumlanmış Design Plus Seya Beach Hotel ve Kairaba Alaçatı Beach Resort, Bodrum’un en eşsiz plajları ve merkezine yakınlığı ile ünlü Labranda TMT ve Senses Hotel Bodrum ile 2020 yaz sezonuna hazırlanan grup, misafirlerini yeniden ağırlamak için tüm ekibiyle hazır.

Alaçatı’daki otellerin misafirlerine sunduğu imkanlar arasında dünyaca ünlü bir sörf okulu, Türkiye’nin ünlü plaj işletmeleri bu deneyimin bir parçası olmak için hazır.

Bir diğer gözde tatil merkezi olan Bodrum’daki MP Hotels’in otelleri de, Bodrum’un eğlence ve alışveriş mekanlarına yakınlığı ile misafirlerini cezbetmeyi bekliyor.

Temmuz ayı itibarıyla hizmet vermeye başlayacak olan oteller ve çok özel mekanlar, misafirlerine yeni deneyimler sunarken, kişiye özel hizmetleri ile ön plana çıkacak.

MP Hotels, yeni hijyen kurallarını hayata geçirerek, misafirlerinin güvenli ve huzurlu bir tatil geçirebilmeleri için tüm önlemlerini almış durumda. Misafirler tatillerinden ödün vermeden keyifle zaman geçirirken, oteller yeni önlemlerle misafir memnuniyetini en üst seviyede tutacaklar.

MP Hotels Kairaba Alaçatı Beach Resort