İstanbul’un en keyifli kaçış rotası: Riva’s Club

Riva’s Club Polonezköy / Foto: Turizm Günlüğü
Riva’s Club Polonezköy / Foto: Turizm Günlüğü

Selam İstanbullular, merhaba İstanbul aşıkları, size de merhaba birkaç günlüğüne İstanbul’a gelenler… Bugün hepiniz için hafta sonu kaçış rotalarının en keyiflisi ile karşınızdayım. Şehrin keşmekeşliğinden uzaklaşacağınız İstanbul’un kaçış rotaları içerisinde kendine özel bir yer edinen Riva’s Club’ı #TGilekeşfet ‘meye hazır olun!

İstanbul merkeze uzak sayılmayan ancak gittiğinizde sizi İstanbul’da olduğunuzu unutturan yerlerden biri Riva’s Club. Hafta sonu kaçış arayanları zengin kahvaltı menüsüyle kendine çekerken, konaklama seçeneğiyle de unutulmaz bir hafta sonu vadeden Riva’s Club, tüm dünyanın pandemiden dolayı zor günler geçirdiği bugünlerde sağlıklı turizm standartlarını yerine getiren bölgedeki sayılı tesislerden biri.

ÇİFTLİK TATİLİ

Riva’s Club, Çekmeköy Sırapınar’da yeşillikler içinde, trafik gürültüsünden uzak, İstanbul Şile otoyolundan Beykoz yönüne sadece 2,5 km uzaklıkta bulunan bir çiftliğin içinde yer alıyor. İçinde yüzme havuzu, 3 bin kişilik yeşil çim alanı, 600 kişilik yarı kapalı ve kapalı mekanlar, bilardo, langırt ve masa tenisi içeren oyun salonları ile 2 adet 50 ve 60 kişilik ses izolasyonu bulunan toplantı salonu ve 19 adet butik otel odası bulunuyor.

HER ODANIN TERASINDAN GÖRÜLEBİLEN GÜN BATIMI MANZARASI

Her biri farklı ve butik tarzda döşenmiş odaların tamamında klima, LCD Tv, 24 saat ücretsiz wireless internet bağlantısı, minibar, saç kurutma makinesi, telefon, elektronik kasa bulunuyor. Muhteşem gün batımı manzarasına sahip olan bu odalar, yeşilliğin içindeki bahçe ve havuz manzaralı özel terasları ve çiçek isimleri ile adlandırılmış.

HER MEVSİMDE FARKLI BİR HAZ

Butik otel odaları, oturma köşeleri ve restaurantı ile sizlere her mevsim güzellikler yaşatacak olan Riva’s Club, ister sonbaharın hüzünlü güzelliğiyle terasta içilen çay, ister soğuk kış günlerinde şömine karşısı sohbetler, ister baharda muhteşem kır çiçeklerinin renk cümbüşü, isterseniz de yazın havuz başı keyfi ile 12 ay boyunca vazgeçemeyeceğiniz kaçış rotalarınızdan biri olacak.

Riva’s Club’ın “Köpek Oteli” konsepti ve üst düzey safkan ve secereli Alman Kurdu üretim ve eğitim merkezi ‘Riva Kennel’ sizi bekliyor.

SEVİMLİ DOSTUNUZLA DOĞA TATİLİ

Hem İstanbul’da ve hem de İstanbul’un gürültüsünden uzak bir konumda olup, toplantı, konaklama, eğitim, kır/kış düğünü, doğal çevrede tatil imkanları ile sizlere keyifli konaklama ve toplantı olanakları sunan Riva’s Club’ın “Köpek Oteli” konsepti ile küçük dostunuzdan ayrı kalmadığınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her cins köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz bir Köpek Oteli ayrıca üst düzey safkan ve secereli Alman Kurdu üretim ve eğitim merkezi (Riva Kennel) bulunan Riva’s Club’da her şey sevimli can dostlarımız için en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş.

İstanbul’da bulunan başka en iyi hayvan dostu oteller için “İstanbul’da hayvan dostu 10 otel” yazıma göz atabilirsiniz.

ORGANİZASYONLARIN GÖZDE ADRESİ

15 yıldır toplantı ve kongre organizasyonu yapan Topkon’un bir kuruluşu olan Riva’s Club, konaklama, kır düğünleri, şirket toplantıları ve özel yemekler için tüm olanaklarıyla hizmet veriyor. Tesiste çok rahatlıkla ve hava durumunu düşünmeden, kır düğünü, konaklamalı eğitim toplantıları, çeşitli etkinlikler ile kokteyl ve toplantılar yapabiliyorsunuz. Tesis ayrıca 350 kişilik oturmalı düzende kapalı alan bulunduğundan yağmur durumunda aynı etkinlik, iç mekanda rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

Riva’s Club’ın bilgi notu: Sektörde geçirdiğimiz 15 yılın tecrübesiyle her türlü organizasyonunuzu bizlere gözleriniz kapalı teslim edebilir, sizin hayal ettiğiniz etkinliği profesyonel ekibimizle sorunsuz, keyifli bir şekilde gerçekleştirileceğimizden emin olabilirsiniz.

İşte tüm ayrıntısıyla #TGilekeşfet ‘tiğiniz Riva’s Club, ilk tatil deneyiminiz için sizi bekliyor. Müdavimi olursanız düşüncelerinizi yorumlar bölümüne bekleriz. Bir sonraki seyahat yazımızda görüşmek üzere. (: