Pegasus’tan yurt içini keşfetmek isteyenlere özel kampanya

Pegasus Havayolları, Türkiye’yi keşfetmek isteyenler için 1 Eylül – 27 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli yeni bir kampanya başlattı.

Vergiler hariç yüzde 25 indirimle yurt içini keşfetme’ kampanyasında biletini 13 Ağustos’a kadar alanlar 1 Eylül – 27 Ekim 2020 tarihleri arasında yurt içinde indirimli seyahat etme avantajına sahip olacak. Kampanya indirimi ise biletlerde değişiklik yapılmaması veya açığa alınmaması kaydıyla geçerli.

“Yurt içini keşfetmen için yine harika bir kampanyam var! 13 Ağustos’a kadar biletini flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulamamdan al, 1 Eylül – 27 Ekim 2020 tarihleri arasında yurt içinde vergiler hariç %25 indirimli seyahat et!” şeklinde duyurulan kampanyanın ayrıntıları ve katılım koşulları şöyle:

Satış Tarihi: 11- 13 Ağustos 2020 (Türkiye yerel saatine göre 11 Ağustos 2020 saat 08:00’den itibaren 13 Ağustos 2020 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 1 Eylül – 27 Ekim 2020 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 1 Eylül 2020 saat 00:01’den itibaren 27 Ekim 2020 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar:  Tüm yurt içi uçuşlarda geçerlidir. (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %25 İndirim

“Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar”

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Yurt İçi %25 İndirim” butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

Kampanyalı Koltuk Adedi: Kampanya kapsamında sunulan toplam koltuk adedi sayı ile sınırlı olup 2.560.000 adettir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerde değişiklik yapılması durumunda;

  • Değişiklik ceza ücreti tahsil edilir.
  • Kampanyalı bilet ile yeni oluşturulacak bilet arasındaki ücret farkı tahsil edilir.
  • Birden fazla uçuşun bulunduğu pnrlarda, sadece tek bir uçuşta değişiklik yapılmak istense dahi pnr da yer alan diğer tüm uçuşlar için yapılan indirim tutarı tahsil edilir.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda;

  • Değişiklik ceza ücreti tahsil edilir.

Açığa alınmış olan biletin tarihli bilete çevrilmesi durumunda;

  • Kampanyalı bilet ile yeni oluşturulacak bilet arasındaki ücret farkı tahsil edilir.
  • Birden fazla uçuşun bulunduğu pnrlarda, sadece tek bir uçuşta değişiklik yapılmak istense dahi pnr da yer alan diğer tüm uçuşlar için yapılan indirim tutarı tahsil edilir.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.