Ramada Resort Kazdağları, gezginlerin en beğendiği otel oldu

Kazdağları eteklerinde kurulu; Ramada’nın, uluslararası ilk termal oteli olan Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa

Dünyaca ünlü seyahat platformu TripAdvisor, Travellers’ Choice Ödülleri’nin kazananlarını açıkladı. Seyahat severlerin hem gözünü hem de ruhunu doyuracak bu yerler 9 ana başlık altında verildi. Dünyanın dört bir yanındaki tarz sahibi otellerden sıra dışı restoranlara kadar, sizin gibi gezginlerin tüm dünyada en çok beğendiği yerler arasına Ramada Resort Kazdağları by Wyndham Thermal & Spa’da girdi. 

Her yıl, dünyanın dört bir yanından gezginlerin kaydettiği bilgileri, paylaştığı tüm yorumları ve puanları bir araya getiren dünyanın en büyük seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor’de Choice Ödülleri’ni almaya hak kazanan Ramada Resort Kazdağları by Wyndham Thermal & Spa, 2020’nin en iyileri arasına girdi.

Ramada Resort Kazdağları by Wyndham Thermal & Spa’ya Tripadvisor 2020 Travelers’ Choice ödülü

Dünyada en fazla, en iyi yorum alan otellerin %10 ‘luk üst kesimine giren Ramada Resort Kazdağları, Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası ödülüne de layık görülmüştü. Sadece misafir yorumlarıyla alınan bu ödüle otel, aynı zamanda bulunduğu geniş bölgenin yorum sayısı ve yorum puanı ortalaması ile layık görüldü.