Hilton’da “Yılın Satış Direktörü” ödülü Deniz Aktaş’ın

Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü'nün Satış Direktörü Deniz Aktaş

Last Updated on 22 Ağustos 2020 by Yaşar Çelik

Hilton’un 100’üncü yıl dönümünde Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü’nün başarılı satış direktörü Deniz Aktaş “Yılın Satış Direktörü” ödülünün sahibi oldu.

Hilton Hotels zincirinin kurucusu Conrad Hilton adına verilen “Dünyanın en iyi ikinci Hilton Garden Inn Hoteli” ödülü “Conrad Achievement Award” Türkiye’den Hilton Garden Istanbul Beylikdüzü’ne verildi.

Hilton Markası’nın 100. yılı sebebiyle bu anlamlı yılda otelin başarılı satış direktörü Deniz Aktaş “Yılın Satış Direktörü” ödülünü almaya hak kazandı. Ayrıca otelin Genel Müdürü Ertuğrul Uzak da “Yılın Genel Müdürü” seçildi. Haberin ayrıntıları için bkz: Hilton’da yılın en iyi genel müdürü bir kez daha Türkiye’den

YENİ OTELLER VE ULUSLARARASI ÖDÜLLER

Hilton’un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, Türkiye’de 2017, 2018 ve 2019 yıllarını yeni otel açılışları ve uluslararası ödüller ile geçirdi. Kendini dünyanın en misafirperver şirketi olma misyonunu yerine getirmeye adamış olan Hilton, 100 yıllık tarihinde 3 milyardan fazla misafir ağırlamış, 2019 Dünyanın En İyi İşverenleri listesinde en üst sırada yer almış ve Dow Jones Sürdürülebilir Endeksinde 2019 Küresel Endüstri Lideri seçilmiştir.

DENİZ AKTAŞ’IN KARİYERİ

Deniz Aktaş, turizm sektöründeki kariyerine 2006 yılında İstanbul’da başladı. Yaklaşık 14 yıldır otelcilik alanında ilerleyen Deniz Aktaş, Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunu. 2015 yılında açılış kadrosunda yer aldığı Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü’nde 5 senedir görevini başarıyla yerine getirmektedir.