Freebird Havayolları bilet satışlarına başladı!

Freebird Havayolları

Freebird Havayolları Ticaret Direktörlüğünden yapılan açıklamada, 2001 yılından bugüne sektörün seçkin tur operatörleri ile göklerde güvenli ve keyifli charter uçuş hizmetleri sunan Freebird Havayolları’nın tarifeli seferleriyle bilet satışlarına başladığı bildirildi.

Şirket online bilet satış hizmeti ile başta Almanya olmak üzere, Avrupa’dan Antalya’ya halihazırda gerçekleştirdiği ve Dalaman, Bodrum’a Yaz 2021 sezonunda gerçekleştireceği seferler ile ülkemiz turizm ve havacılık alanlarında butik hizmet anlayışı ile misafirlerini buluşturmayı hedefliyor.

FREEBİRD Ticaret Direktörü Derya Kaya Bozay, ‘Yenilenen yüzüyle yayına alınan www.freebirdairlines.com web sitesi üzerinden bilet satış işlemlerinin yanı sıra koltuk seçimi, yemek seçimi, ek bagaj ve özel bagaj gibi ek hizmet alımları da doğrudan gerçekleştirilebildiğini’ dile getirerek, ‘bu zor dönemde hem Dünya Turizmi hem havacılık önemli ve zor bir süreçten geçerken, aldığımız kararlar ile Türk Turizmine ivme kazandırmak hedefi ile yola çıktık ‘dedi.

41 YILLIK TECRÜBE İLE AVRUPA VE ORTA DOĞU’DA YENİ HEDEFLER

2001 yılında operasyonlarına başlayan Freebird Havayolları, Airbus A320 uçak tipinden oluşan filosu ile Avrupa ve Ortadoğu’da operasyonlarına devam etmektedir. Freebird, 41 yıldır havacılık sektöründe temsil, gözetim, yakıt, denetleme, brokerage, güvenlik ve simulator merkezlerinden oluşan eğitim alanlarında hizmet veren ve sektörde saygın bir geçmişe sahip olan GÖZEN Holding kurulusudur. Freebird Havayolları mükemmelliğe ulaşma çabasıyla müşterileri, çalışanları ve hissedarları için değer yaratmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, 2002 yılında, TÜV Rheinland tarafından ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi alan Türkiye’deki ilk Havayolu şirketi olduğu gibi, 2006 yılında ise IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) tarafından, IOSA (IATA Operasyonel Emniyet Denetimi) tescilini alan ilk özel havayolu şirketi olmayı da başarmıştır.

2018 yılında Malta’da kurduğu Freebird Airlines Europe şirketi de A320 tipi uçakları ile Avrupa pazarının nezih tur operatörleri ile İspanya, Yunanistan ve İtalya uçuşlarına devam etmektedir.