“Moral, Motivasyon ve Güç” mottosuyla kapılarını açacak

“Turizmin Kalbi” Antalya Turizm Fuarı Türk turizmine güç kazandıracak. Bu yıl ikincisi 26 – 27 Ekim 2020 tarihinde Antalya Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan ATF, Antalya’da yarattığı sinerji ile 2021 yılına moral ve motivasyon sağlayacak.

Antalya Turizm Fuarı, 2 binin üzerinde yabancı seyahat acentesi ile birlikte 26 – 27 Ekim 2020 tarihinde üst düzey turizm profesyonellerinin katılımıyla sektördeki en verimli fuar olacak. İş birliği, iş fırsatı ve iş bilgi paylaşımı imkanı sunacak olan ATF, profesyonel bir platform olarak fuarcılık alanında 2020 yılına damgasını vuracak.

ÖNLEMLER EN ÜST SEVİYEDE

Genelgeler çerçevesinde hijyen ve COVID – 19 önlemlerini en üst seviyede sağlayacak olan ATF, aynı zamanda 24 saat havadaki partikülleri temizleyen ozon sistemiyle katılımcılara güvenli bir ortam sunacak.

ORTAK KAZANÇ ORTAK GELECEK

GMT Fuarcılık tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ATF, ulusal ve uluslararası tur operatörleri, offline ve online seyahat acenteleri, konaklama tesisleri, havayolları, ulaşım firmaları, rekreasyon alanları, bilişim teknolojileri, gastronomi, hizmet ve finans sektörü gibi turizm sektöründe yer alan ve hizmet eden tüm paydaşları ortak duyguda, ortak kazançta ve ortak gelecekte buluşturarak Türkiye turizminin mücadelesinde motivasyon yaratacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konu hakkında: “Türkiye turizm endüstrisinin yeni bakış açılarıyla gelişimine katkı sumak ilk öncelikli amacımız. Konaklama ve seyahat sektörünün ekonomik verimliliğini artırmak, hizmet ve ürün sağlayıcıların çalışmaları için yeni fırsatlar sunmak, seyahat üreticilerini ve gezginleri Türkiye’de tatile teşvik etmek, endüstrinin gelecek adına daha iyi hazırlanmasına yardımcı olacak programlar geliştirmek en önemli ilkemiz” dedi.

2021’E DAİR İLK PROFESYONEL ÖNGÖRÜLER ANTALYA’DA KONUŞULACAK!

Antalya Turizm Fuarı (ATF) 2020 konu ve konuşmacılarıyla bu yıl da ses getirecek. GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin online mecralarda başlatmış olduğu GM TALKS programı coşkusu ATF Fuar alanına taşınacak. Türkiye’nin ana pazarlarıyla ilgili sahanın uzmanları öngörülerini ve planlamalarını katılımcılarla paylaşacak.

SELÇUK MERAL: TURİZM MEMLEKET MESELESİDİR, VAZİFEMİZ MEMLEKETE HİZMETTİR

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konu hakkında: “2019 yılında 150’ye yakın profesyonel ile 12 ana başlıkta sivil inisiyatif ile hazırlanan ilk “Turizm SWOT Analizi”ne imza atmanın haklı gurunu yaşadık. Bu yıl ise GM Talks’ta bulduğumuz samimiyeti ve fikir zenginliğini ATF’de sahneye taşıyacağız. Türkiye turizminin en önemli kaynak pazarlarının uzmanları ile bilgi paylaşımı yaparak turizm endüstrisinin gelecek projeksiyonuna ışık tutacağız. Birçok kez altını çizdiğim gibi turizm bir memleket meselesidir. Vazifemiz de memlekete hizmet etmektir” dedi.