Corendon Airlines, Anadolu Efes Spor Kulübü’ne partner oldu

Türkiye ve Avrupa’da havacılık sektörüne getirdiği yeniliklerle “İlklerin Havayolu” olarak gösterilen Corendon Airlines, elde ettiği başarılar ve kurumsal yapısıyla Türk basketbolunda “İlklerin Takımı” olan Anadolu Efes Spor Kulübü’ne partner oldu.

Ülkemizi uluslararası organizasyonlarda başarıyla temsil eden ve Türk gençlerinin uluslararası kupalarda yarışmasını sağlayan spor kulübü ve organizasyonlara destek vermeyi sürdüren Corendon Airlines, Türk basketbolunda en çok kupa kazanan takım olan Anadolu Efes Spor Kulübü ile güç birliği yaptı.

Kuruldukları günden bu yana halkımızı gururlandıran iki kurumu bir araya getiren partnerlik anlaşması basketbolseverleri de çok mutlu edecek. Anadolu Efes Spor Kulübü’ne ulaşım desteği verecek olan Corendon Airlines, aynı zamanda Anadolu Efes taraftarlarının hayatına dokunacak kampanya, etkinlik ve organizasyonlara da imza atacak. Corendon Airlines, Anadolu Efes’in Türkiye Ligi forma ve şortlarında da logosuyla birlikte yer alacak.

“Anadolu Efes Spor Kulübü ile başarıya birlikte yürüyeceğiz”

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise Anadolu Efes Spor Kulübü ile hayata geçirilen iş birliği hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Ülkemizin adını dünyanın pek çok noktasında duyuran bir marka olarak kurulduğu günden bu yana ülkemize büyük gururlar yaşatan Anadolu Efes Spor Kulübü ile iş birliği yaptığımız için büyük mutluluk duyuyoruz. Bu anlaşmanın hayata geçmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Corendon Airlines olarak kendilerine vereceğimiz destekle Anadolu Efes Spor Kulübü’ne güç katacağımıza, kendilerinin başarı yürüyüşüne destek olacağımıza inanıyoruz. Tüm Anadolu Efes Spor Kulübü ailesine 2020 – 2021 sezonu için büyük başarılar diliyoruz.”

“Corendon Airlines gibi çok saygın bir marka ile iş birliği yapmak bizi çok mutlu ediyor”

2020 – 2021 sezonu öncesinde Corendon Airlines ile yapılan partnerlik anlaşmasının Türk basketbolu için çok değerli bir gelişme olduğunu belirten Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ise düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

“Covid-19 salgını döneminde spor ekosisteminde yaşanan ekonomik dalgalanmalara rağmen Corendon Airlines ile gerçekleştirdiğimiz partnerlik anlaşmasının sadece kulübümüz için değil Türk basketbolu için çok büyük önem taşıdığını ve çok değerli olduğunu düşünüyoruz. Corendon Airlines gibi çok saygın bir marka ile iş birliği yapmak kuşkusuz bizi çok mutlu ediyor. Bu sebeple biz de bu anlaşmada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Corendon Airlines ile birlikte 2020 – 2021 sezonu boyunca taraftarlarımızı mutlu edecek pek çok etkinliğe de imza atacağız.”