Yolcular uçakta tekrar duş alabilecek

Dubai merkezli havayolu firması Emirates, Airbus A380 uçaklarında yolcularının yeniden duş alma imkanına sahip olacağını açıkladı.

Koronavirüs önlemlerini kademeli olarak gevşeten Emirates, A380 uçaklarında bazı popüler lüks hizmetlerini yeniden sunmaya başlayacağını açıkladı. Önümüzdeki haftalarda havayolu firması business class yolcuları için duş ve SPA hizmetinin yanı sıra “Onboard Lounge” bar servisi yeniden hizmete sokacak.

DUŞLAR YENİDEN AÇILACAK

Koronavirüs pandemisi sürecinde Emirates, diğer birçok havayolu gibi yolcuların ve kabin ekibinin güvenliğini sağlamak için sunduğu birçok hizmeti askıya almak zorunda kaldı.

One Mile At A Time tarafından yapılan açıklamada, kademeli normalleşme sürecinde Dubai merkezli havayolunun Airbus A380 uçaklarındaki üst düzey hizmetlerinden bazılarına yeniden başlayacağı belirtildi.

Yakında “business class” yolcuları, A380 tipi uçaklarda bulunan iki duş ve SPA hizmetinden yararlanabilecekler.

UÇAK İÇİ LOUNGE HİZMETİ DE BAŞLIYOR

Emirates ayrıca A380 uçaklarında Business Onboard Lounge’u yeniden açmayı planlıyor.

Emirates, Business Onboard Lounge’da hizmet konusunda önemli değişikliklere gidileceğini açıkladı. Bar sadece içki servisi yapılacak; yolcuların toplanmasına izin verilmeyecek ve giriş yapan yolcu sayısı kesinlikle sınırlı olacak.