Jolly Joker, online konser ve etkinlikleri JoJo’da

Eğlence ve müzik tutkunu kitleleri sevdiği sanatçılarla, uzun yıllardır konforlu mekânlarında bir araya getiren Jolly Joker, online konser ve etkinliklerinde konuklarını yenilikçi bir platform olan JoJo’da ağırlıyor…

Türkiye’nin farklı noktalarına yayılmış şubeleriyle ‘Türkiye’nin en büyük konser mekânı zinciri’ olarak 2008’den bu yana ünlü isimlerin sahne performanslarına ev sahipliği yapan Jolly Joker, online konser ve etkinliklerini, eğlence anlayışını yeniden tanımlayan JoJo platformuna taşıdı.

Jolly Joker eğlence ve müzik tutkunlarını, güçlü bir prodüksiyon ile ‘gerçek sahneden güncel ve kaliteli içerikler’ ile ağırlıyor. Hayatın artık büyük bir bölümünün ”online ortamlarda” yaşandığı bu dönemde ise Jolly Joker, online konser ve etkinliklerinin yeni adresi olarak, eğlenceyi dijital ortamda “en gerçekçi” şekliyle yaşatan JoJo olarak belirledi.

“Müziğin herkese ulaşmasını hedefleyen bir marka olarak ‘JoJo’ gibi bir platforma ihtiyacımız vardı”

JoJo’nun, sektör için yepyeni bir soluk olacağına inandıklarını belirten Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu şunları söyledi:

“Yıllardır takipçilerimize konser mekanlarımızda en iyi deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz. Jolly Joker’in bulunduğu şehirler dışında konserlerimizle ilgili çok fazla talep geliyor. Müziğin herkese ulaşmasını hedefleyen bir marka olarak ‘JoJo’ gibi bir platforma ihtiyacımız vardı. Pandemi döneminin bize tekrar hatırlattığı gibi, müzik, hem fiziksel hem dijital dünyada hibrid olarak var olmaya her zaman devam edecek. JoJo dijital dünya tarafında oldukça yenilikçi bir bakış açısı sundu ve biz de Jolly Joker olarak sanatçılarımızı sevenleriyle, bulundukları yerin önemi olmadan buluşturmak için JoJo’dayız.”

İstersen odana, arkadaşlarını ve sevdiklerini davet ederek, istersen tek başına eğlenmeye başla!

JoJo platformuna üye olan kullanıcılar, online konser ve etkinliklerin tadını sevdikleri ve arkadaşlarıyla ”yan yana ve bir aradaymış” gibi çıkarabiliyor.

Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ”tek bir bilet” ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebiliyor. Böylece sevdikleri ve şarkılarına yüksek sesle eşlik etmek istedikleri sanatçının konserini, kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde yaşayabiliyor.

”Tutkunu olduğum sanatçıyı rahat koltuğumda, elimde en sevdiğim içeceğimle tek başına izlemek istiyorum.” diyenler için ise Jojo tekil bilet kategorisini sunuyor. Böylece eğlence ve müziğin tadını tek başına çıkarmak isteyenlere evlerini veya bulundukları herhangi bir ortamı gerçek bir konser alanına dönüştürme imkânını tanıyor.

Jolly Joker’in JoJo’daki tüm konser ve etkinliklerinin biletleri Biletix’te!

Jolly Joker’in JoJo platformu üzerinden gerçekleştireceği etkinlik ve konserlerin biletleri ise, eğlence ve sanat tutkunlarının yıllardır kullandığı Biletix üzerinden tek bir tık ile satın alınabiliyor.

İlk etapta web ortamında sunulan JoJo yakın zamanda mobil uygulama olarak kullanıcıların parmaklarının ucunda olacak.

Önemli not: JoJo’nun ilk etkinliğinde Cem Adrian Konseri Jolly Joker Vadistanbul’dan canlı yayınla sizlerle!