Wyndham Grand İstanbul Europe’a yeni Genel Müdür

Wyndham Grand İstanbul Europe Genel Müdürü Ersin Manaz
Wyndham Grand İstanbul Europe Genel Müdürü Ersin Manaz

Ibis Styles Istanbul Hotel’in genel müdürlüğü görevinden ayrılan deneyimli turizmci Ersin Manaz, Wyndham Grand İstanbul Europe Otel’in Genel Müdürü oldu.

ERSİN MANAZ KİMDİR?

Turizm sektöründe 23 yıllık deneyime sahip olan Ersin Manaz, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunu. Otelcilik mesleğine Hilton Otelleri’nde başlayarak, Radisson, Marriott, Accor gibi uluslararası markaların yöneticiliğinde yer alarak devam eden Manaz, Wyndham Grand Istanbul Europe Hotel öncesinde Ibis Styles İstanbul’un genel müdürlüğünü yaptı.

WYNDHAM GRAND İSTANBUL EUROPE HAKKINDA

Şehir merkezinde bulunan ve havalimanına 25 kilometre mesafede yer alan Wyndham Grand Istanbul Europe Hotel’in, farklı oda tipleri ve 68 m2lik 1+1 rezidans odalarla birlikte toplam 307 odası bulunuyor.

Bunun yanında otelde bünyesindeki Blue Harmony SPA & Fitness ile misafirlerine farklı bir tatil ve Spa & Fitness deneyimi sunuyor. Güneşlenme terası, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, jakuzi, vitamin bar, egzersiz stüdyoları, fitness salonları ve masaj çeşitleri gibi hizmetler sunan Blue Harmony Spa & Fitness’da farklı güzellik bakım paketleri de uygulanıyor.

Lezzetli ve konforu bir araya getiren Almina Restaurant, Türk ve dünya mutfağının en seçkin örneklerini açık büfe veya alakart menü seçenekleriyle misafirlerine servis ediyor.