Dünyanın en iyi destinasyon düğün planlamacıları İstanbul’da buluşacak!

İstanbul, 2021 yılında Romantik Seyahat Endüstrisi profesyonelleriyle birlikte, alanında otorite konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender’in girişimleriyle, Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği’nin 2021yıllık etkinliği İstanbul’da gerçekleştirilecek.

OYLAMA ÖNCESİ MURTAZA KALENDER MEKSİYA GİTTİ

Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği IADWP’nin bu özel etkinliği için 3 adaya karşı yarışan İstanbul, kazanan isim oldu. 06-09 Eylül 2021 tarihleri arasında, Istanbul Pullman Hotel’de gerçekleşecek olan bu etkinliğe şimdiden yoğun bir ilgi var.

İSTANBUL’UN 3 ŞEHİR ARASINDAN SEÇİLMESİNDE MURTAZA KALENDER’İN ÇABALARI BÜYÜK ROL OYNADI

IADWP’nin Avrupa ve Asya’ dan sorumlu Başkanı ünvanını da taşıyan TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender, dernek profesyonellerini İstanbul konusundaki kararlarına ikna etmek için bizzat Meksika’ya gitti ve destinasyon olarak 3 farklı seçenek arasından seçilmesinde büyük rol oynadı.

“BAŞARI ORTAK ÇALIŞMANIN ÜRÜNÜ”

Bu başarının yaratıcısı Murtaza Kalender şunları söyledi; “Sektörün önde gelen profesyonellerini Türkiye’ye getirmekten son derece mutluyum ve bunu yapmak aslen o kadar da zor bir şey değildi, çünkü Türkiye bu tür etkinlikler vesilesiyle tüm dünya destinasyonları arasında düğün planlamacılarına büyük fırsatlar sağlamak için harika bir destinasyon olduğundan başarı sadece bana ait değildi. Bu başarı öyküsü bir bütün olarak ülkeye ve özellikle İstanbul’a ve pek tabii ki bu mesleğin paydaşlarına, topyekûn Turizm camiamıza aittir çünkü bu başarı Türkiye’deki tüm başarılı Turizmciler ve dernekler, başta Türk Hava Yolları, İstanbul Turizm Derneği (ISTTA), Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak diğer birçok resmi kurumun kısacası sektöre hizmet eden tüm meslektaşlarımızın başarılarının bir yansımasıdır.

6-9 EYLÜL’DE İSTANBUL PULLMAN HOTEL’DE 

Bu vesileyle, 06-09 Eylül 2021 tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleşecek olan bu özel etkinliğe, tüm Türk Turizm meslektaşlarımızı davet ediyor, bu sektördeki herkesin bize ve bu etkinliğe katılmasını bekliyoruz. Tüm meslektaşlarımız gönül rahatlığıyla bu etkinliğe katılabilirler.

ÖDÜL TÖRENİ 13 EYLÜL’DE ANTALYA’DA YAPILACAK

Etkinliğin sonrasında Kapadokya, Bodrum, Kuşadası /Efes, Pamukkale ve Antalya’ya eğitim gezileri düzenlenecek olup 13 Eylül 2021 tarihi itibariyle de yine Antalya‘da, Dünya’nın en iyi düğün organizatörlerine yönelik olarak ödül töreni düzenlenecek.

Birlikten kuvvet doğar. Nitekim paylaştıkça büyüyeceğiz.

Büyüdükçe de yeni iş imkânları geliştireceğiz.

Meksika’dan saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum.

Tüm meslektaşlarıma ve Turizm profesyonellerine selamlar.”