Accor Grubu’ndan global güç birliği

Accor ve Faena Grubu globalde güçlerini birleştirdi.

Accor Otel Grubu, lüks yaşam tarzı ve konaklama endüstrisinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan Faena Grup ile dünya çapında stratejik ortaklıklarını duyurdu.

Avrupa’nın önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu, lüks yaşam tarzı ve konaklama endüstrisinin önemli markalarından biri olan Faena ile global düzeyde güçlerini birleştirdi.

FAENA MARKASINI STRATEJİK DESTİNASYONLARA TAŞIYACAK

Faena Group’tan Alan Faena ve Len Blavatnik, Accor Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sébastien Bazin ile birlikte Faena markasını dünya çapında genişletmeye odaklanan global stratejik ortaklıklarını başlattıklarını duyurdular.

110 ülkede 5 binden fazla tesise sahip olan konaklama grubu Accor, Faena markasını stratejik destinasyonlara taşımak için dünya çapında bir ortaklık gerçekleştirecek.

İLK DESTİNASYON DUBAİ OLACAK

Alan Faena, seçilen küresel destinasyonlarda Faena bölgelerini geliştirerek yeni bir çığır açmak için Accor ile ortaklaşa çalışacak. Accor, yeni girişimleri doğrultusunda Faena’nın kişisel ve özgün yaklaşımına güç katarak, ileri seviye otelcilik hizmetlerini daha üstün bir seviyeye taşıyacak.

Girişimin ilk uluslararası destinasyonu Dubai olacak.

Accor Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sébastien Bazin, “Alan, Len ve tüm Faena grubu ile çalışarak uzun ve ödüllendirici bir gelecek bekliyoruz” diyerek, girişimleri hakkında şunları ekledi:

“Accor olarak deneyime dayalı bir konukseverlik platformu inşa ediyor ve bunu yaparken, girişimcilerin, yaratıcıların ve vizyonerlerin getirdiği enerji ve fikirlere büyük değer veriyoruz. Alan Faena, dönüştürücü konseptleriyle lüks yaşam tarzı sektöründe açık bir liderdir. Faena Bölgeleri, bulundukları şehirlerin çekim merkezlerini değiştirerek topluluklarında gerçek bir fark yaratıyor. Bu girişimimiz üzerinde çalıştığımız hizmet modelimizde Faena ekibiyle birlikte onların vizyonuna ve global genişleme hedeflerine ulaşmalarına hizmet edecektir.”