Yunan tur operatörü Rusya’da Kuzey Ege tur satışlarına başladı

Yunanistan merkezli tur operatörü Mouzenidis Travel, Rusya pazarında 2021 yaz sezonu için Kuzey Ege tur satışlarına başladı.

Yunanistan merkezli tur operatörü Mouzenidis Travel Rus tatilciler için Bodrum, Kuşadası, Marmaris ve İzmir gibi destinasyonlara yönelik tatil paketi sunacak.

Mouzenidis Travel’ın Genel Müdürü Alexander Tsandekidi konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Kuzey Ege’ye yönelik tur paketleri kapsamında uçuşların ilk etapta düzenli uçuşlar ile gerçekleştirileceğini ve ağırlıklı olarak yüksek bütçeli turistlere odaklanılacağını” belirtti.

Tatil paketleri kapsamında ağırlıklı olarak 5 yıldızlı otellere yer verilecek; sonrasında ise Mouzenidis Travel, Kuzey Ege’ye yönelik otel portföyünü genişletmeyi planlıyor.

Mouzenidis Travel’ın pazarlarını genişletmesinin olumlu talep gördüğünü belirten Alexander Tsandekidi; “Maldivler ve Dubai (BAE) gibi destinasyonları portföyümüze eklememiz olumlu karşılandı ve önemli ölçüde talep gördü. Kuzey Ege turlarının da yüksek talep göreceğine inanıyoruz” dedi.

Tsandekidi, “İleriki süreçte Mouzenidis Travel’ın Türkiye’ye yönelik faaliyet ve operasyonlarını genişletmeyi planladığını” açıkladı.