Dünyanın dört bir yanındaki turizmciler İstanbul’da buluşuyor

Last Updated on 3 Nisan 2021 by Yaşar Çelik

Dünyanın birçok ülkesinden önemli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı Turizm Çalıştayı 6-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul Pullman Otel’de gerçekleşecek.

14 turizm STK başkanının konuşmacı olarak yer alacağı Luxury B2B M.I.C.E. Networking Event and Conference etkinliğinde yine birçok ülkeden 250’ye yakın tur operatörünü de ağırlayacak.

Çalıştayın organizasyonunu üstlenen TravelShop Turkey Genel Müdürü ve İstanbul Turizm Derneği (ISTTA) Yönetim Kurulu Üyesi Murtaza Kalender, konuyla ilgili olarak şu şekilde konuştu:

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender

“Öncelikle bu derece önemli organizasyonu Türkiye’de gerçekleştirebilecek olmaktan çok mutluyum. USTOA Başkanı Terry Dale, TIE Başkanı Jon Bruno, WFTA Başkanı Eric Wolf, OTOAI Başkanı Riaz Munshi gibi dünyada turizme yön veren çok önemli şahsiyetlerin etkinliğimize konuşmacı olarak katılması çok heyecan verici. Dünyada ilk defa bu kadar önemli konuşmacı bu şekilde bir araya geliyor ve bu da İstanbul’a nasip olacak.

Yapmış olduğumuz bu organizasyon ülke tanıtımı için çok önemli ve Türkiye’deki meslektaşlarımız için de iyi bir motivasyon kaynağı olacağına inanıyorum.
Etkinliğimize destek olan Kültür ve Turizm Bakanlığımıza, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansına, Türk Hava Yollarına, İstanbul Turizm Derneğine, Pullman Otele ve bize destek veren diğer tüm turizm profesyonelleri ve ilgili STK’lara teşekkür ediyorum.

An itibariyle tüm masa ve stantlarımız dolmuş durumda ancak etkinlikten faydalanmak isteyen tüm meslektaşlarımız ziyaretçi olarak katılım gösterebilirler. Sosyal mesafe kuralları gereğince gelecek olan tüm katılımcılarımızın etkinlik öncesinde kayıtlarını aşağıdaki linkten yaptırması gerekmektedir.

www.workshoptravelshop.com/register/visitor/step1

Online destek için 0549 540 54 82 nolu whatsapp hattından veya office@tieseurasia.com e-mail adresinden irtibata geçebilirsiniz. Bu etkinliğin turizm camiamıza faydalı bir etkinlik olmasını dilerim. 2020 yılının turizm gelir kayıplarını bu etkinlik vasıtasıyla telafi edelim.”