Ünay Türköz’ün yeni görev yeri belli oldu

Last Updated on 24 Ağustos 2021 by Yaşar Çelik

Deneyimli otel yöneticisi Ünay Türköz’ün yeni göreve atandı. 

Radisson Blu Hotel & Conference Center, Niamey takımı.

Aynı zamanda Uluslararası Otelciler Derneği’nde de çalışmalarda bulunan, otelcilik sektörünün başarılı yöneticilerinden, Ünay Türköz; Summa Hospitality Gruba ait Afrika’da, Radisson Blu Hotel & Conference Center, Niamey’de Otel Müdürü oldu.

Ünay Türköz, Mersin Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Turizm sektörüne 1997 yılında Antalya`da başladı.

2008 yılından itibaren yurtdışında çeşitli ülkelerde farklı pozisyonlarda çalışmaya başlayan Ünay Türköz, Tayland, Kazakistan, Libya, Moldova, Gürcistan’da görev aldı.

“Kariyer hayatimin ilk yıllarından itibaren sevdiğim işi, otelciliği yapıyor ve böylelikle para kazanıyorken aslında eğleniyorum” diyen Türköz sözlerine şu şekilde devam etti: “Aslında otel yöneticisi olmak bir kaç şeyi beraberinde getirir. Çok ülke gezmek ve çok kültürlü bir yaşantı ile tanışmak ve bunun keyfi ile çalışmak en iyi avantajlardır. Ne mutlu bana ki hep güzel yerlerde, iyi üstatlar ile ve iyi takımlarda çalıştım. Kariyerimin bundan sonraki noktasında artık en verimli süreci yaşıyorum. Kendi taşımı yontmaya devam ediyorum. Umarım çevreme maksimum faydayı sağlarım. Önemli olan birlikte çalıştıktan sonra aynı tesviyede buluşabilmektir.”

Genç ve başarılı yönetici Türköz, bundan böyle Radisson Blu Hotel & Conference Center, Niamey’in Otel Müdürlüğü görevini üstlenecek.