Elani Beach & Restaurant’ta Bekir Ünlüataer ile müzik ziyafeti

Last Updated on 25 Ağustos 2021 by Yaşar Çelik

Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum bünyesinde hizmet veren “Elani Beach & Restaurant”, Türk müziğinin usta sanatçısı Bekir Ünlüataer ile eğlence dolu bir geceye ev sahipliği yapıyor.

İlk gala 26 Ağustos 2021 Perşembe günü saat 20.00’de Bekir Ünlüataer ile misafirlerini ağırlayacak olan Elani Beach & Restaurant, bundan sonra her Perşembe Bodrum akşamlarına farklı bir hava katmaya hazırlanıyor. Huzur veren deniz manzarası ve eşsiz lezzetlerini keyif dolu bir ortamda sunan Elani Beach & Restaurant, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatıyor.

Her hafta Perşembe günü saat 20.00’de Bekir Ünlüataer unutulmaz bir geceye imza atacak

Babil’in asma bahçelerinden esinlenerek dizayn edilen Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum’un plaj kısmında hizmet veren Elani Beach & Restaurant, eşsiz manzarası ve gurme lezzetleriyle Bodrum’un en keyifli halini deneyime sunuyor. Her hafta Perşembe günü saat 20.00’de Bekir Ünlüataer ile unutulmaz bir geceye imza atacak olan Elani Beach & Restaurant, eşsiz tatların yanı sıra nostaljik şarkılar ile müzik ziyafeti yaşatacak. Ünlü sanatçı Bekir Ünlüataer, Türk Sanat Müziğinin en sevilen klasik eserlerinin yanı sıra günümüz sevilen şarkılarında yer aldığı geniş bir repertuarla izleyenlere eşsiz bir müzik ziyareti sunmayı hedefliyor.

2 Farklı menü ile fiyatlar fikslendi

Elani Beach & Restaurant’ın menüsünde yer alan ara sıcaktan mezeye, ana yemekten tatlıya kadar her bir lezzet özenle hazırlanıyor. Misafirleri mezelerde fava, deniz börülcesi, atom, patlıcan ezmesi, ezine peyniri ve kavun, roka salatası; ara sıcak olarak da kalamar tava, deniz mahsulleri, bohça böreği bekliyor. Ana yemek olarak ızgara levrek, sebze eşliğinde köylü patatesi menüde yer alıyor. Aynı zamanda dileyen yemeğin yanında sınırsız yerli içecekler ile yemeklerin tadını keyifle çıkarabiliyor. Tercihini yemek menülerinden yapmak istemeyenler ünlü sanatçı Bekir Ünlüataer’in müzik ziyafetine 2 kadeh içecek, karışık çerez ve kurudite ile eşlik edebiliyor. Bu eşsiz lezzetleri tatmak isteyenler için yemek menüsü kişi başı ücret 500 TL iken, sadece 2 kadeh içecek karışık çerez ve kurudite menüsü ile gösteriye katılmak isteyenler için kişi başı ücret 250 TL.

Bekir Ünlüataer Hakkında

1976 yılında İstanbul’da doğan sanatçı, ilk ve orta öğrenimini Anadolu’nun çeşitli illerinde tamamladı. 1992 senesinde Üsküdar Musiki Cemiyeti’ne katılmış ve 4 yıl bir çok değerli isimden musiki dersleri almıştır. 1996 ve 1997 senelerinde TRT Gençlik Korosu’nda Tenör olarak mesleki kariyerine devam etmiştir. 1997 yılında kazandığı İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi’nden 1.likle mezun olmuştur. 1999’da TRT tarafından düzenlenmiş olan ses yarışmasında İstanbul Bölge 1.liğini kazanan Bekir Ünlüataer, yine aynı dönemde TRT İstanbul radyosunda konser ve cd çalışmalarında görevlendirilen isim olmuştur. 2003 yılında mezun olmuş ve eğitim hayatını noktalamıştır. 2000 senesinden başlarında ise Emel Sayın ve Ahmet Özhan‘ın sunmuş olduğu Alaturka Beste yarışmasına katılan Ünlüataer bu yarışmada da birinci olan isim olmuştur. Özellikle Emel Sayın tarafından sunulmuş olan Mavi Boncuk isimli program ve Beyaz Show programı ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. 2005 yılında TRT tarafından düzenlenen Alaturka Beste Yarışması’nda ise seslendirdiği eser ile yine 1. olmayı başarmıştır.