Wyndham yeni resort markasını tanıttı

Last Updated on 7 Ekim 2021 by Turizm Günlüğü

Wyndham üst-orta segmentteki her şey dahil resort markası Wyndham Alltra’yı, Playa Hotels & Resorts ile yaptığı stratejik iş ortaklığıyla tanıttı.

95’e yakın ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Meksika ve Karayipler’deki her şey dahil resort tesis sahibi, işletmeci ve proje geliştirici şirketi Playa Hotels & Resorts ile birlikte, yeni bir her şey dahil resort markası olan Wyndham Alltra’yı hayata geçirdiklerini duyurdu.

Böylece Wyndham çatısı altındaki marka sayısı 22’ye yükselmiş oldu ve şirketin portföyüne ilk kez, hızla büyüyen her şey dahil konseptine özel bir marka eklenmiş oldu.

Wyndham, yeni markası Alltra’nın hayata geçmesiyle, Playa Hotels & Resorts ile stratejik bir iş ortaklığının da startını vermiş oldu.

Markanın ismi “Alltra”, Wyndham’ın her ziyaretçiye olağanüstü deneyimler sunma misyonuyla örtüşen “All-Inclusive Travel for All” (Herkes İçin Her Şey Dahil Seyahat) ifadesinden hayat buldu.

Wyndham Alltra, üst-orta segmente özel her şey dahil resort deneyimini, üst sınıf yeme-içme olanakları, hizmetler, aktiviteler ve diğer imkanları yerel esintilerle bir araya getirerek çok özel fiyatlarla sunuyor. Markanın, Karayipler ve diğer resort bölgelerde hem aileler için, hem de yalnızca yetişkinlere yönelik resort tesisleri bulunacak.

Wyndham Hotels & Resorts Başkanı ve CEO’su Geoffrey A. Ballotti: “Wyndham Alltra, yılda ağırladığımız 150 milyondan fazla misafirimizin pek çoğunu her şey dahil konseptindeki ilk markamızla tanıştıracak. Birinci sınıf deniz kenarı ziyaret noktalarında önde gelen bir resort tesis sahibi, işletmeci ve proje geliştirici şirket ile ortaklık yapmamız sayesinde misafirlerimiz ve 80 milyondan fazla Wyndham Rewards üyemiz, harika bir her şey dahil konaklama deneyimine hemen erişebilecek” dedi.

Playa Hotels & Resorts Başkanı ve CEO’su Bruce Wardinski: “Bugün açıkladığımız iş birliği, Wyndham’ın güçlü dağıtım kapasitesi ve ödüllü sadakat programını, bizim her şey dahil alanında kanıtladığımız uzmanlığımızla bir araya getiriyor. Birlikte, ilk kez her şey dahil konseptinde konaklayacak daha fazla misafire ulaşmak için, üst-orta segment resortlar alanında yeni bir deneyimin startını veriyoruz” dedi.