Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul resort atmosferi ile İstanbul’un kalbinde

Mandarin Oriental Bosphorus, resort atmosferi ile hareketli şehir İstanbul’un kalbinde

Boğaziçi’ndeki eşsiz konumu ve resort atmosferiyle Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul konuklarına alışılmışın dışında bir konaklama deneyimi sunuyor.

Dünya çapında büyük üne ve birçok ödüle sahip olan Mandarin Oriental Hotel Group; İstanbul’daki oteli ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Boğaziçi’ndeki eşsiz konumuyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul konuklarına alışılmışın dışında bir konaklama deneyimi sunuyor.

İSTANBUL BOĞAZI’NIN KIYISINDA

Avrupa yakasının en prestijli bölgesinden Asya yakasına göz kırpan ve İstanbul’un tarihi yalı, saray ve köşklerinden esinlenilerek tasarlanan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da 200 metre Boğaz cephesi, asırlık Naile Sultan Korusu ve tarihi Kuruçeşme sokakları ile çevrili muhteşem atmosferinde bu büyüleyici şehrin doğal güzelliğini mükemmel bir biçimde yansıtıyor.

OSMANLI MİRASI ÇAĞDAŞ TASARIM ÖGELERİYLE BULUŞUYOR

Dünyaca ünlü iç mimarlık firması Tihany Design tarafından, tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul’un eşsiz güzellikteki yalı ve saraylarından esinlenilerek tasarlanan otelde, zengin Osmanlı mirası çağdaş tasarım ögeleriyle buluşuyor.

İSTANBUL RUHUNU YANSITAN ODA VE SUIT’LER

Boğaz’ın ve ihtişamlı yalıların hakimiyetindeki tüm misafir oda ve süitlerinin tasarımı, İstanbul’un zengin ve merak uyandıran ruhunu yansıtıyor.

Organik doku ve desenler ile doğal ahşap kaplamalar, kumaş paneller, metal ve deri detaylar bir araya gelerek, geniş yaşam alanları bulunan lüks odalara doğal bir zarafet katıyor.

Oturma ve yemek odalarını da içinde barındıran Mandarin Bosphorus Suit, her iki cephesinden de eşsiz İstanbul Boğazı’na hakimiyeti ve yakınlığı ile misafirlerine kendilerini masmavi suların içinde hissettiriyor.

Naile Sultan Bosphorus Suit

Panoramik Boğaz manzarası, ferah oturma odası, yemek bölümü, bar alanı, tam donanımlı mutfağı ve cam kenarına konumlandırılmış jakuzisi ile Naile Sultan Bosphorus Suit, lüks ve estetik algısını zirveye taşıyor.

Presidential Suit

Otelin en üst katında yer alan Presidential Suit, şık banyolara sahip iki yatak odası ve özel teraslarıyla misafirlerine sonsuz Boğaz manzarası eşliğinde benzersiz bir konaklama deneyimi vadediyor.

Royal Bosphorus Suit

473 metrekarelik alanıyla otelin en geniş suit’i olan Royal Bosphorus Suit, oturma ve yemek odası, özel spor salonu ve kış bahçesiyle küçük gruplara muhteşem bir alternatif sunuyor.

MODERN ASYA VE İTALYAN MUTFAKLARINI BULUŞTURUYOR

Modern Asya ve İtalyan mutfaklarının uluslararası temsilcisi Novikov’un Boğaz’a nazır muhteşem restoranı Novikov Istanbul, dünya çapında klasikleşmiş Novikov Lounge Bar, dinamik ortamı ve Boğaz’ın maviliklerine uzanan geniş terasıyla öne çıkan Bosphorus Lounge ve yemyeşil bahçesi ve havuz kenarındaki benzersiz ambiyansı ile göz dolduran Novikov Pool Bar ile Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, şehrin en güzel gastronomi merkezlerinin başında geliyor.

THE SPA AT MANDARIN ORIENTAL BOSPHORUS, ISTANBUL

Geniş bir Zen bahçesi şeklinde dizayn edilen The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul; lüks bakım ve güzellik odaları, kadın ve erkeklere yönelik hamamlar, pilates stüdyosu, modern ekipmanlarla zenginleştirilmiş fitness merkezi ve gün ışığı alan kapalı havuzun yanı sıra seçkin markaların koleksiyonlarının sergilendiği SPA butiğini de içinde barındıran 3 bin 500 metrekarelik geniş ve ferah alanında, şehrin en lüks ve kapsamlı SPA, güzellik, sağlıklı ve iyi yaşam programlarına yer veriyor.

BOĞAZ’A NAZIR BALO VE TOPLANTI SALONLARI

Birbirinden özel konseptleriyle dikkat çeken üç balo salonu, Boğaz’a nazır geniş bir bahçe ve açık havuzu kapsayan ihtişamlı teras davet alanı, son teknoloji ile donatılmış altı toplantı odası ve sıra dışı tarzlarda dekore edilebilen Crystal Etkinlik Salonu, düğünlerden iş toplantılarına, özel davetlerden diğer seremonilere, her türlü okazyona uygun seçeneklere ev sahipliği yapıyor.