Pegas Touristik’ten Türkiye için %30 kapasite artışı

Pegas Touristik, Rusya ve diğer BDT Ülkeleri’nden gelen 700’e yakın seyahat acentesini ağırladı.

7 – 14 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen etkinlikte, 2021 sezonu değerlendirildi ve başarılı seyahat acentelerine ödülleri takdim edildi.

Etkinlik kapsamında Pegas Touristik, Nordwind Airlines yöneticileri ve tüm bölge temsilcileri, Pegas Touristik Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Akpınar ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu ve 2021 sezonunu değerlendirdiler.

2022 sezonu ile ilgili bütçe ve planlamalar hakkında katılımcılara sunum yapıldı.

YÜZDE %30’A YAKIN KAPASİTE ARTIŞINA GİTMEYİ PLANLIYOR

Pegas Touristik Yönetimi, 2022 sezonunda tüm destinasyonlarda kısıtlamasız bir şekilde hizmet vereceğini varsayarak turist sayılarını, pax rakamlarını belirledi.

Pegas Touristik’in ana destinasyonu Türkiye’deki bölgeler: Antalya, Dalaman ve İstanbul’da %30’a yakın bir oranda artış planlandığı belirtildi.

KİLİT HOSPITALITY GRUP İŞ BİRLİĞİ İLE

Nirvana Dolce Vita Oteli’nde düzenlenen etkinliğe, Kilit Hospitality Grup (KHG) adına Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit katılarak; Gala Gecesi’nde acentelere seslendi.

Tolga Kilit, verdiği destek ve katkıları nedeniyle Pegas Touristik’e teşekkür etti.

Diğer yandan bu etkinliğe katılan 300’e yakın acenta TGA iş birliği ile düzenlenen Mardin – Urfa – Kayseri’yi kapsayan tanıtım gezilerine katılacak.