BookingAgora “Asistan Hizmeti” ile acentalara büyük artılar sunuyor

BookingAgora Kurucu Ortağı Murat Kahraman

Last Updated on 19 Ocak 2022 by Yaşar Çelik

BookingAgora grup uçak bileti satışlarında sağladığı Asistan Hizmeti ile satış acentelerinin elini kuvvetlendiriyor.

BookingAgora seyahat acentalarına sunduğu “teknoloji” ve “asistan servisi” ile grup taleplerinde çok büyük artılar sağlıyor.

Grup Bileti: Uçak Bileti satmak çok kolay ancak Grup Bileti satarken birçok etken ve faktör bulunuyor. BookingAgora, tüm bu etken ve faktörleri seyahat acenteleri için avantaja çeviriyor.

MURAT KAHRAMAN: EN DOĞRU SEÇENEKLERİ HIZLICA HAZIRLAYIP TEKLİFİMİZİ SUNUYORUZ

BookingAgora Kurucu Ortağı Murat Kahraman, Grup Uçak Bileti satışları için seyahat acentalarına sunduğu kolaylık ve avantajları anlattı.

“Grup Talebi oluşturma”, “Avantajlı Fiyat ve Alternatif Uçuş”, “Havayolu seçenekleri oluşturma”, “Opsiyon ve ödeme takibi” süreçlerini en iyi şekilde yönetme imkânı sağlıyoruz.

ACENTALAR BOOKINGAGORA İLE HEM HİZMET HEM DE FİYAT AVANTAJI YAKALIYOR

BookingAgora Grup Departmanı, satış acentelerinden gelen online ve offline grup taleplerini ilk önce analiz etmektedir. Grubun mahiyetini belirledikten sonra parkur, havayolu ve diğer uçuş detayları ile alternatif hazırlıklarını gerçekleştiriyoruz.

Burada bu çalışmamız sayesinde iş ortaklarımız için en doğru seçenekleri hızlıca hazırlayıp teklifimizi sunuyoruz.

Bu aşamadan sonra tabi ki teklifin onaylanması sürecini takip ediyoruz. Bu süre sonunda olumlu sonuçlanan teklifin artık somutlaştırılma süreci başlıyor. Bu süreçte aslında tam anlamıyla iş ortağımız olan seyahat acentesine tam anlamıyla asistanlık servisi sağlamaya başlıyoruz. Opsiyon oluşturma, opsiyon takibi, biletleme işlemi, değişiklik işlemleri ve başka uçuşları bağlama gibi işlem süreçlerinde büyük kolaylıklar sağlıyoruz.

Online platformlarda online münferit bilet satışları dışında grup bileti satışları çok zordur. Biz burada havayolları ile kurduğumuz iş birliktelikleri ve uzman ekibimizle Grup Bileti satışlarında fark yaratıyoruz. Grup Taleplerini online sistemimiz üzerinden iş ortaklarımız rahatlıkla gerçekleştirebiliyor ve tüm süreçleri online takip edebiliyor. Online hizmet vermemizin yanı sıra offline iletişim yolları ile iş ortaklarımız bizlere taleplerini iletiyor ve en iyi hizmeti alabiliyor.

GRUP BİLETLERİNDE EN İYİ FİYATLARI NASIL SAĞLIYORUZ?

Murat Kahraman, seyahat acentalarına sunduğu FİYAT avantajlarını nasıl sağladıklarının detaylarını da paylaştı.

Havayolları nezdinde bilet satışı konusunda gerçekleştirdiğimiz üretim sayesinde mevcut satışlarımızın oluşturmuş olduğumuz potansiyeli grup biletlerinde de iş ortaklarımız için kullanıyoruz.

Vermiş olduğumuz teminatlar ve ödeme performansımızın yanı sıra oluşturduğumuz iş yapma profilimiz sebebi ile de havayolları ile çok doğru iş birlikleri oluşturarak bu noktada artı avantajlar sağlayabiliyoruz iş ortaklarımız için.

Şu anda Türkiye genelinde grup organizasyonu yapan çok fazla seyahat acentesinin grup uçak bileti ihtiyacını karşılayan tedarikçi konumundayız.

Son olarak seyahat acentesi iş ortaklarımız şeffaflık, en iyi hizmeti aldıkları nokta ve fiyat avantajları konusunda en iyisine sahip olduklarını bilerek bizi tercih etmektedir.

Bu üç unsur sektörde tercih edilmemizdeki ana husus olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.