Kyani Liderler Zirvesi için İstanbul’da buluştular

Kyani Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy, Carl Taylor, Kathy Holt Larsen, Martin Groppe, Müge Uz

Last Updated on 27 Ocak 2022 by Yaşar Çelik

Kyäni’nin en büyük pazarlarından biri olan Avrupa & Türkiye Bölgesinden Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere ve Türkiye gibi ülkelerden 100’e yakın iş ortağı 21 Ocak 2022 günü ‘Kyani Diamond Summit’ toplantısına katılmak üzere İstanbul’da buluştu.

Kyäni Kurucularından Carl Taylor, Kyäni Başkanı Katy Holt-Larsen, Kyäni Avrupa ve Türkiye’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Martin Groppe, Kyäni Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy, Yönetim ekibi ve İş ortakları Kyäni’nin önümüzdeki 5 yıllık strajesini konuşmak üzere İstanbul Kyäni Plazada Diamond Summit’i gerçekleştirdiler. Toplantıya Türkiye’den de katılan iş ortakları ile birlikte 100 kişilik bir beyin fırtınası takımı kurularak kurumsal ekiplerin ve iş ortaklarının önümüzdeki günlerdeki aksiyon planları yapıldı.

2022 yılının Avrupa ve Türkiye iş ortakları için ilk uluslararası toplantısını İstanbul’da gerçekleştirerek Kyani ailesi, 2021 başarısını eğlence ve müzik eşliğinde kutladı.

Kyani Başkanı Katy Holt-Larsen, şirketin 5 yıllık büyüme hedeflerini, 2022 stratejisini ve pazara yeni sunacakları ürünleri anlatarak firmanın e-ticareti marka elçiliğiyle harmanlayan ‘Yeni Nesil Ticaret’ modeliyle özellikle pandemi sonrası başta Türkiye olmak üzere dünyada faaliyet gösterdiği 50’nin üzerindeki ülkede de inanılmaz bir büyüme trendi yakaladığını belirtti.

Yeni ürünlerle ürün odaklı yaklaşımına devam edecek

Ek olarak ‘6 ay önce Kyani Bilimsel Kuruluna katılan Oprah Winfey, Mel Gibson gibi pek çok ünlüye yaşam koçluğu yapmış, Mehmet Öz ile bilimsel çalışmalara imza atmış, dünyanın en önemli beslenme ve fitness uzmanlarından Mark Macdonald’ın katılımı ve daha iyi bir yaşam, sağlıklı beslenme, zinde vücut, fit görünüm sunma hedefiyle başlattığı ‘Nitro Nutrition’ programının gerek müşteriler gerekse iş ortakları tarafından çok iyi bir şekilde sahiplenilmesi Kyani’nin başarısına büyük katkıda bulunuyor’ diyen başkan, bu program altında 2022’de de Kyani portföyüne eklenecek yeni ürünlerle firmanın tamamen ürün odaklı yaklaşımını sürdüreceğini belirtti.

“Türkiye, Kyani için çok önemli bir pazar”

Kyäni Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy, Kyäni Türkiye’nin 2020 yılında Kyäni’nin faaliyet gösterdiği 50’nin üzerinde ülke arasında ciro büyümesinde dünya birincisi olduğunu belirterek 2021’de de sonuçların çok iyi olduğunun altını çizerken, Kyäni Türkiye’nin 5 yıllık büyüme, plan ve stratejilerini açıklayarak, hedeflerinin cirosal büyümede birinciliğin devamı olduğunu’’ söyledi. Ayrıca konuşmasına Türkiye’nin Kyani için çok önemli bir pazar olduğunu, dünyada Kyani’nin en fazla büyüyen ülkeleri arasında uzun zamandır yer aldığı için de bu sene Liderlik Zirvesi ‘Diamond Summit’e ev sahipliği ettiğini belirtti.

Kyäni’den sağlıklı yaşam ve beslenme harekatı