Raya Thai SPA merkezinin yeni şubesi ibis Styles Merter’de açıldı

Last Updated on 9 Şubat 2022 by Yaşar Çelik

Naça Turizm SPA çatısı altında bulunan Raya Thai SPA Center, dördüncü şubesini bölgenin saygın iş ve organizasyon oteli ibis Styles İstanbul Merter’de açtı. Raya Thai SPA sunduğu özel hizmetlerle hem otel müşterilerine hem de üyelerine keyifli anlar yaşatıyor.

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Grubu bünyesinde yer alan Ibis Styles İstanbul Merter’de 2021’in Eylül ayından beri aktif bir şekilde hizmet veren Raya Thai SPA Center; spor salonu, çeşitli masaj seçenekleri ve kapalı havuzu ile misafirlerine şık ve uygun fiyatlı bir otelin rahatlatıcı sükunetini sunuyor.

Mahmutbey Holiday Inn, İstanbul Gönen Hotel, Crowne Plaza İstanbul Old City gibi otellerde 6. yılını dolduran Raya Thai SPA Center, en yeni şubesi Ibis Styles İstanbul Merter’de iş dünyasının sağlıklı yaşam adresi olmayı hedefliyor. Raya Thai SPA Center’ın hizmetlerine dair ayrıntıları ise markanın İşletmecisi Yasin Gülşen ile konuştuk.

Styles İstanbul Merter / Raya Thai SPA Center İşletmecisi Yasin Gülşen

KALİTELİ HİZMET

Bütün şubelerinde uzun vadeli kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini kaydeden Yasin Gülşen, 2008 yılında Ege’den İstanbul’a geldiklerini ve böylece burada 14 yıldır faaliyetlerine devam ettiklerini söyledi.

Ibis Styles İstanbul Merter bünyesindeki Raya Thai SPA Center’in sahip olduğu imkanlardan da bahseden Gülşen, fitness salonu, masaj çeşitleri ve kapalı havuz alanı ile gelen misafirlere sundukları ayrıcalıklı hizmetin ayrıntılarını şöyle anlattı:

HER HİZMETİNDE UZMAN

“Islak alanlarımızı daha çok yaz aylarında olmak üzere gelin hamamı, doğum günü kutlamaları gibi özel istekler çerçevesinde değerlendirebilmekteyiz. Beden ve ruhunuz için arındırıcı masaj terapilerimiz olan Uzak Doğu masajları, sıcak taş masajı, aroma terapi, spor masajı ve klasik masajlarımızı Endonezya’da özel okulumuzda eğitim görmüş alanında uzman terapist ve masözlerimizle gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız malzeme ve ürünleri, İstanbul’da yaklaşık 500 SPA merkezine hizmet sağlayan ve Naça Turizm firmamız ile 15 yıldır birlikte çalıştığımız Bio SPA’dan bize özel üretilen ürünler şeklinde temin etmekteyiz. Kadın-Erkek ayrı olan SPA bölümümüzde hamam, sauna, buhar odası ile misafirlerimize konforlu bir yenilenme ve dinlenme deneyimi sunmaktayız. Kapalı havuzumuz ve spor salonumuz ise ortak kullanıma açıktır.

Covid-19 tedbirleri ve önlemleri kapsamında spor salonumuzda maksimum 30 kişi, geri kalan genel alanların tamamında toplamda 60 kişi alacak şekilde bir uygulamamız mevcut. Normal şartlarda 2 bin metrekarelik SPA center alanımız aynı ayna maksimum 150 kişiye hizmet verebilecek şeklinde organize edilmiş bulunuyor. Spor salonumuz haftanın 7 günü 07.00-23.00 saatlerinde açık olurken, masajlarımız da 09.00-22.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Ibis Styles İstanbul Merter otelimiz ‘iş oteli’ olma özelliğiyle öne çıktığından biz de hizmet alanlarımızda buna göre yenileme ve gelişme çalışmaları yapmaktayız.

Okuma önerisi: İstanbul’un en şık nişan, kına ve toplantı oteli: ibis Styles İstanbul Merter

UYGUN FİYAT SKALASI

Fiyat politikamız çerçevesinde üyelikler 3 ay (1.750 TL), 6 ay (2.500 TL) ve 12 ay (3.750) şekilde yapılmaktadır, günlük giriş ise 200 TL’dir. Pasaj paketlerimiz otel misafirlerimize yüzde 10, dışarıdan gelen misafirlerimize yüzde 10-15 arası bir indirim olacak şekilde profesyonel fiyat skalasında sunulmaktadır.

COVID-19 TEDBİRLERİ

Corona tedbirleri gereği bölümlerimizi çok ayıramadığımız için üyeliklerimiz genel alan şeklinde yapılıyor. Otelimizin sahip olduğu Güvenli Turizm Sertifikası’nın haricinde bakanlık ve yetkili firmalar tarafından bütün bölümlerimiz 15 günde bir denetlenmektedir. Misafirlerimiz gönül rahatlığıyla otelimizde konaklayabilir, SPA center alanımızda yorgun geçen bir günü rahatlamış, dinlenmiş, zinde bir şekilde sonlandırabilirler.

ibis Styles Istanbul Merter kapalı havuz

“HİZMET ALANIMIZI YOGA, PİLATES VE CİLT BAKIMI İLE GENİŞLETECEĞİZ”

Ibis Styles İstanbul Merter otelimiz henüz çok yeni açıldığı için şu anda fitness salonumuz, kapalı havuzumuz ve masaj seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ama ilerleyen dönemde hizmet alanlarımızı genişletmeyi, özellikle yoga, pilates, cilt bakımı gibi farklı hizmetleri hayata geçirmeyi planlıyoruz.”

Okuma önerisi: ibis Styles İstanbul Merter’in mutfağı Executive Chef Mustafa Çolak’a emanet

Ibis Styles Merter Hotel İstanbul