BookingAgora sezon açılışını iş ortaklarıyla kutladı

BookingAgora
BookingAgora Seyahat Acenteleri ve iş ortakları için 2022 yılının ilk kapsamlı organizasyonunu gerçekleştirdi.

Last Updated on 30 Mart 2022 by Yaşar Çelik

Pandemi etkisinin azaldığı ve kısıtlamaların esnetildiği bu günlerde seyahat ürün tedarikçisi konsolidatör firması BookingAgora, yeni sezon öncesi iş ortaklarıyla yemekte bir araya geldi.

BookingAgora
BookingAgora’nın iş ortaklarına yönelik düzenlediği özel davet Berdush Restaurant’ta gerçekleşti.

BookingAgora seyahat acenteleri ve iş ortakları için 2022 yılının ilk kapsamlı organizasyonunu gerçekleştirdi. İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan Berdush Restaurant’ta 24 Mart Perşembe akşamı gerçekleşen özel davet, saat 19.30’da sektörün önemli acentecilerinin ve önde gelen otel zincirlerinin katılımlarıyla başladı.

BookingAgora Kurucu Ortaklarından Kadri Ciga ve Murat Kahraman

“Yatırımlarımıza devam ediyoruz”

BookingAgora Kurucu Ortaklarından Murat Kahraman ve Kadri Ciga, gecenin açılışında yaptıkları konuşmada “İş ortaklarımız için geliştirdiğimiz yeni ürünlerimizi duyurmaya başladık. Daha fazla ürün sağlayarak, sizlerin daha fazla avantajlar yakalaması için gerekli çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. 2022 yılında ve sonrasında daha iyi hizmetler sağlamaya devam edeceğiz. Her zaman siz değerli iş ortaklarımızın bize duyduğu güveni en önde tutarak bu güvenin daha da artması için daha fazla titiz olacağız ve daha fazla özen göstererek hep beraber büyüyeceğiz” dediler.

BookingAgora
BookingAgora yemek davetinde heyecanlı çekiliş anı.

250 kişinin ağırlandığı gece de BookingAgora’nın partnerlerinden seyahat teknolojisi şirketi Sabre ve Umman’ın ulusal havayolu olan Oman Air, yaptığı çekilişle birçok hediye dağıttı. Gecenin sonuna doğru yapılan çekilişle toplam 10 kişiye konaklama, uçak bileti ve havalimanı transfer ödülleri verildi.

DJ performasının da eşlik ettiği organizasyonda acenteler yeni sezonu sevinçle kutladı.

BookingAgora ile ilgili diğer içerikler için buraya tıklayınız.

DJ performansının eşlik ettiği gecede acenteler yeni sezonu sevinçle kutladı.
Soldan sağa Sezgin Kara, Kadri Ciga, Hüseyin Kurt, Murat Kahraman