Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’a yeni genel müdür

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Genel Müdürü Nebi Ozan Özdemir oldu.

Last Updated on 2 Nisan 2022 by Yaşar Çelik

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Genel Müdürü, Turizm-Otelcilik sektörünün genç ve başarılı profesyoneli Nebi Ozan Özdemir oldu.

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul Otel Müdürlüğü görevini başarıyla sürdürmekte olan Nebi Ozan Özdemir, 1 Nisan 2022 itibariyle Genel Müdür olarak kariyerine devam edecek. Başarılı yönetici Boğaz hattı lüks otelleri arasında en genç Genel Müdür olmasının yanısıra özellikle yeme-içme alanındaki etkin ve yenilikçi vizyonuyla dikkat çekiyor.

Kariyerine 2008 yılında başlayan Nebi Ozan Özdemir, Turizm ve Otelcilik alanındaki tecrübesini Türkiye’de yer alan lüks segment otellere ek olarak Katar ve Umman’da edindiği deneyimlerle perçinledi. Six Senses Kocataş Mansions’daki görevinden önce uzun bir süre yurtdışında görev yapan Nebi Ozan Özemir, Nisan 2022 itibariyle Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Genel Müdürü oldu.

Turizm ve Otelcilik alanındaki tecrübesini Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un uluslararası sürdürülebilirlik felsefesi çerçevesinde sunacağı hizmetlerde değerlendirecek olan Nebi Özdemir, kariyeri boyunca sorumlu olduğu otellerdeki çalışmalarıyla uluslararası bir çok ödüle layık görüldü.

Özdemir’in iş dışındaki hobileri arasında seyahat etmek, tenis ve futbol yer alıyor.