BookingAgora ile Dubai’nin en lüks değerlerini keşfettiler

Seyahat acentaları BookingAgora ile Dubai’nin en lüks değerlerini keşfettiler
Seyahat acentaları BookingAgora ile Dubai’nin en lüks değerlerini keşfettiler

Last Updated on 18 Ağustos 2022 by Yaşar Çelik

BookingAgora, Emirates ve Raffles The Palm Hotel ile birlikte organize ettiği Dubai Fam Trip Gezisi ile destinasyon tanıtımı kapsamında satış acentelerine destek olmaya devam ediyor.    BookingAgora ile Dubai

5 – 9 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleşen organizasyona Türkiye ve Azerbaycan’dan BookingAgora’nın satış acenteleri katıldı.

15 kişilik bu organizasyon; Emirates’in 5 Ağustos tarihinde İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleşen Dubai’ye saat 23:20’deki EK118 sefer sayılı uçuşuyla Boeing 777 – 300 uçağı ile “business class” deneyimini yaşayarak başladı.

DUBAİ’NİN EN YENİ ŞEHİR OTELLERİNDEN BİR TANESİ: HYDE HOTEL DUBAI BUSINESS BAY

Organizasyonun ilk iki gece konaklaması Hyde Hotel Dubai Business Bay otelde gerçekleşti.

Hyde Hotel Dubai Business Bay, Dubai’nin en yeni şehir otellerinden bir tanesi.

Konforlu, modern ve çok ferah olan odalarının yanı sıra, açık havuzu, restoranları ve barı ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz mükemmel bir olanak sağlıyor.

Hyde Hotel Dubai Business Bay Hotel konumu ile de misafirlerine inanılmaz bir konfor sağlıyor.

Dubai Mall & Burj Khalifa’ya taksi ile 7-8 dakika mesafede olup Dubai Uluslararası Havalimanı’na (DXB) ise 20 – 25 dakika mesafe de yer almaktadır.

Seyahat acentaları BookingAgora ile Dubai’nin en lüks değerlerini keşfettiler

Organizasyon dahilinde çöl safari turu yapıldı ve Dubai Park & Resort, City Tour ve Emirates Cabin Crew Training Center gibi birçok nokta seyahat acentelerine tanıtıldı.

SON GECE DUBAİ’NİN EN LÜKS OTELLERİNDEN RAFFLES THE PALM HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİ

Organizasyonun son gecesi Raffles The Palm Hotel’de gerçekleşti.

Dubai’nin en lüks otellerinin başında gelen Raffles The Palm Hotel seyahat acentelerine inanılmaz bir konaklama deneyimi yaşattı.

Denizi, kumu, havuzu, restoranları ve barı ile seyahat acentelerine inanılmaz eğlenceli ve keyifli zaman geçirmelerini sağladı.

Raffles The Palm Hotel, fam trip grubunda bulunan bazı misafirlerin doğum günlerini de unutmayarak düzenlenen gala yemeğinde pasta keserek bu güzel organizasyonu taçlandırdı.

Bu gecede Raffles The Hotel’in değerli Türk yöneticilerine İzmir’den katılım sağlayan seyahat acenteleri de İzmir’in marka spor kulüplerinin formalarını hediye ederek jest yaptılar.

ETC Travel Sahibi ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Gencer, Göztepe Spor Kulübü Futbol Takımı’nın formalarını, Rover Turizm Sahibi ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yaramışlı ise Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol Takımı’nın formalarını takdim ettiler.

Bu güzel organizasyonun katılımcıları, Emirates’in 9 Ağustos tarihinde Dubai’den İstanbul Havalimanı’na saat 10:45’deki EK123 sefer sayılı uçuşuyla ilk kez Airbus A380 uçağı ile “business class” tecrübesini yaşayarak organizasyonu tamamladılar.

BookinAgora DESTİNASYON TANITIMLARINA DEVAM EDECEK

BookingAgora yöneticileri; “satışlarını arttıran, BookingAgora’nın büyümesine destek olan iş ortaklarını ödüllendirmeye ve yeni destinasyonları tanıtmaya devam edeceklerini” belirttiler.