Düğünlerin vazgeçilmez adresi: Hyatt Regency İstanbul Ataköy

Organizasyonların doğru adresi; Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Organizasyonların doğru adresi; Hyatt Regency İstanbul Ataköy

Last Updated on 19 Ağustos 2022 by Yaşar Çelik

İstanbul’un kalbi Ataköy’de konumlanan Hyatt Regency, düğünden iş toplantısına, doğum günlerinden sosyal etkinliklerinize kadar birçok özel gününüze ev sahipliği yapıyor. Düğünlerin vazgeçilmez adresi

Kalitenin ve memnun ayrılan misafirlerin önemli olduğunu her daim vurgulayan Hyatt Regency, her detayı titizlikle düşünerek, misafirlerin konforunu en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyor.

Düğünlerin vazgeçilmez adresi: Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Düğünlerin vazgeçilmez adresi: Hyatt Regency İstanbul Ataköy

Sevdikleriyle birlikte özel anlarını kalite ve konfor içerisinde geçirmek isteyenlerin adresi olan Hyatt Regency, birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz sezonunun güçlü açılışından sonra otel, düğünlerin vazgeçilmezi olmuş durumda. Sunulan imkanlar ve verilen hizmetler ile çiftlerin bu özel gününe güzel bir imza bırakıyorlar.

Hyatt Regency İstanbul’un değerli isimlerinden Banket Satış Müdür Yardımcısı Zeynep Karpuzcu, organizasyonlarınız için aklınızda tek soru işareti dahi kalmayacak şekilde tüm detayları bizlerle paylaştı.

Hyatt Regency İstanbul Banket Satış Müdür Yardımcısı Zeynep Karpuzcu

Herkesin ortak noktası halinde

Konumundan dolayı daha cazip hale gelen otelimiz, hangi bölgede olursanız olun ulaşım sağlayabileceğiniz en kolay adreslerden biri. Misafirlerimiz bulunduğumuz lokasyona ortak nokta gözüyle bakıyorlar. Çünkü trafik sıkıntısı ve kalabalıktan uzaksınız.

Düğünlerin vazgeçilmez adresi: Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Düğünlerin vazgeçilmez adresi: Hyatt Regency İstanbul Ataköy

Salonların her detayı birbirinden özel

Pandemiden sonra insanların artık nelere daha çok dikkat ettiğini inceledik ve misafirlerin bu konuda rahat etmesi için birçok seçenek sunuyoruz.

Otelde; 1 adet balo salonu ve 11 değişik büyüklüklerdeki salonlarımızla toplam 12 adet salona sahibiz. Gün ışığı alan, terasa ve deniz manzarasına sahip salonlarımız, misafirlerimiz tarafından çok fazla tercih ediliyor. Salonun kapıları aralandığı zaman alabildiğine geniş bir veranda ortaya çıkıyor ve tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Düğünler ve toplantılar için kullanılan balo salonumuz 1000 m² ve tavan yüksekliği 6 metre. Bu kadar geniş ve havadar yerde yapılan organizasyonlar, atmosferin daha da büyüleyici olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca salonlarımıza direkt olarak klima yerleştirip ortamı bozmak yerine, dış havayı alıp filtreleyerek, hava sirkülasyonu sağlayan bir sistemimiz var.

Son teknoloji bir alt yapıya sahip olmamızın yanı sıra balo salonumuzun içine araç girişi de yapılabiliyor ve araç lansmanları için harika bir ortam oluşturuyoruz. Salonumuzun bu özelliği ise oldukça beğeniliyor.

Düğünlerin vazgeçilmez adresi: Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Düğünlerin vazgeçilmez adresi: Hyatt Regency İstanbul Ataköy

Hizmetleri ile rakipleri arasından sıyrılıyorlar

Özel gününüzün anlamını yitirmemesi ve hiçbir detaya kafa yormamanız için çaba gösteriyor, organizasyonda tek bir noktayı dahi atlamıyoruz. Salon ve yemek dışında; dekorasyon, ses, müzik, ışık, fotoğraf/video çekimi ve daha birçok ayrıntı için sizlere, tecrübelerimizle oluşturduğumuz bir firma öneri listesi sunuyoruz. Fakat buna bağlı kalmanız zorunlu değil. Dilerseniz öneri listesi dışında da bir firmayla çalışabilirsiniz. Bu seçeneği tamamen size bırakarak her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Düğünde sunulacak olan içkilerin markasını bile tek tek belirledik. Kaliteden asla ödün vermeyerek, misafir memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bu yüzden çok fazla tercih ediliyoruz.

Düğünlerin vazgeçilmez adresi: Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Çiftlere deniz manzaralı harika bir balayı suit odası ücretsiz olarak veriliyor.

Çiftlere hediye vermeyi unutmuyorlar

Rüyalarınızı süsleyen düğününüzü Hyatt Regency farkı ile gerçekleştirirken, çiftlere hediyeler sunarak bu güzel günlerini daha da anlamlı kılıyoruz. Düğün gününde hem erkek hem de kız tarafına ayrı hazırlık odaları tahsis ediyoruz. Fakat en büyük sürprizimiz ise çiftlere balayı hediyesi! Çiftlere deniz manzaralı harika bir balayı suit odası hazırlıyoruz. Muhteşem bir düğünün ardından çiftler, balayı telaşına girmeden dakikalar içerisinde tatillerine başlamış oluyorlar. Ayrıca davet sahibi tüm dünyada geçerli World of Hyatt programı kapsamında, diledikleri ülkede kullanabilecekleri puanlara da sahip oluyor.

Çiftler muhteşem bir düğünün ardından çiftler, balayı telaşına girmeden dakikalar içerisinde tatillerine başlamış oluyorlar.

Düğün dışında neler yapılabilir?

Düğün organizasyonları dışında otelde birçok farklı etkinlikler düzenleyebiliyoruz. Doğum günlerinde de çok fazla tercih edilmemizin yanı sıra; iftar yemekleri, bayi toplantıları, araç lansmanları ve şirket organizasyonlarında da iddialıyız. Düzenleyeceğiniz organizasyonun her detayı için kendinizi yormanıza ve risk almanıza gerek kalmadan, hepsi ile baştan sona ilgilenerek sizin adınıza her detayı düşünüyoruz.

Hyatt Regency İstanbul Ataköy’de muhteşem bir SPA’da sizi bekliyor.