Corendon Airlines ile 50+ keyfi

Last Updated on 10 Ekim 2022 by Turizm Günlüğü

Corendon Airlines ile kış tatilini planlayanlara “50+ keyfi!”… Corendon Airlines, 50 yaş ve üzerindeki yolculara avantajlı uçuş fırsatı sunuyor.

Tatil havayolu Corendon Airlines, kış aylarında da güneşin ve tatilin tadını çıkarmak isteyen yolcuları mutlu edecek bir kampanya başlattı.

Havayolu, 10 Ekim 2022 – 31 Mart 2023 tarihleri arasındaki tüm uçuşlarında 50 yaş ve üzeri yolculara yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.    Corendon Airlines ile 50+ keyfi

Kampanya, 31 Ekim’e kadar www.corendonairlines.com web sitesi üzerinden veya yetkili seyahat acentelerinden yapılacak rezervasyonlarda geçerli olacak.

Kış aylarında Corendon Airlines ile Birleşik Krallık, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Polonya’dan Avrupa’nın en popüler tatil destinasyonlarına avantajlı fiyatlarla uçma keyfi yaşanacak. Kampanya kapsamında Türkiye çıkışlı uçuşlarında da aynı olanağı sunan Corendon Airlines, kış ayları boyunca Türkiye’den Avrupa’ya direkt uçuşlar düzenleyecek.

Uçuş gününde en az 50 yaşında olan yolculara özel uygulanan “50+ Keyfi” kampanyası, tek yön veya gidiş-dönüş olarak satın alınan uçuşlar için tüm uçuş ve ücret tiplerinde geçerli sayılacak.

Kampanyadan yararlanarak rezervasyon yapan yolcular, aynı rezervasyon esnasında gidiş ve dönüş biletlerini birlikte almaları durumunda ekstra yüzde 10’a varan indirimden de yararlanabilecek.

Corendon Airlines’ın ayrıcalıklarıyla kış tatili keyfi ikiye katlanacak.