TD MAG Diyarbakır Gezi Rehberi 7. Sayısı yayında!

Ersoy, 'Kürtçe ve Ermenice diyalog geçen' filmlere de destek olduklarını söyledi.
Ersoy, 'Kürtçe ve Ermenice diyalog geçen' filmlere de destek olduklarını söyledi.

Last Updated on 5 Aralık 2022 by Yaşar Çelik

Tourism Diary Magazine, 7. Sayısı Diyarbakır Gezi Rehberi çıktı.

12 bin yıllık tarih, kültür ve medeniyetle buluşmaya hazır mısınız? Seyahat dergisi #TDMAG bu sayısında sizi Mezopotamya topraklarının en köklü şehri Diyarbakır’a götürüyor.

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

ARTIK BAMBAŞKA BİR ŞEHİR!

Kentin hafımızda yer ettiği kara yazgısının nasıl değiştiği, gezilecek muhteşem rotaların olduğu ilçeleri, özel seyahat durakları seyahat severleri bekliyor.

Marka şehir olma izinde Sur Kültür Yolu Festivali, şehrin eğlence durakları, eşsiz gastronomi kültürü ve mekanları, efsaneleri, en iyi otelleri sizi bambaşka bir Diyarbakır’a davet ediyor.

ALANINDA UZMAN İSİMLERİN GÖZÜNDEN DİYARBAKIR

Tourism Diary Magazine, 7. Sayısı Diyarbakır Gezi Rehberi çıktı.

Bu sayıda TÜRSAB Mezopotamya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Mehmet Akyıl, seyahat yazarları Melih Daşgın, Şenay Ceylan ve Sahra Gülal, Turist Rehberi Seda Çiçekli Ayyıldız ile Dicle Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Amida Höyük Kazı Başkanı Prof. Dr. İrfan Yıldız ve Dicle Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Körtik Tepe Kazı Başkanı Prof. Dr. Vecihi Özkaya Diyarbakır ile ilgili çok özel bilgi ve yerleri paylaşıyor.

#TDMAG 7. SAYISI TÜM ONLINE PLATFORMLARDA

Tourism Diary Magazine, 7. Sayısı Diyarbakır Gezi Rehberi çıktı.

Sizi olduğunuz yerden alıp Diyarbakır’a yolculuğa çıkaracak yeni sayımıza online platformlardan ulaşabilirsiniz. Bunun için Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-Dergi, Magzter ve Dijital Basın platformlarına tıklamanız yeterli.

SÜRPRİZ VİDEOLAR İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN!

Yine tüm sayılarımıza web sitemizdeki Dergiler bölümünden ulaşabilirsiniz. Diyarbakır ve konularımıza dair video içerikleri için YouTube kanalımıza abone olmayı ve @turizmgunlugu Instagram hesabımızdan bizi takip etmeyi unutmayın. Keyifli okumalar.

8. SAYI HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR

Bir sonraki sayımız son şehrimiz İzmir olacak. Reklam ve haber ilanları için iletisim@turizmgunlugu.com mail adresinden taleplerinizi bize iletebilirsiniz.