Misal Hotels İki Otel Daha Açmaya Hazırlanıyor

Vaat Holding Misal Hotels
Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim

Last Updated on 19 Eylül 2023 by Turizm Günlüğü

Sanayi, inşaat, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Vaat Holding, Misal Hotels markalı otellerine iki yeni otel daha ekleyecek

Turizm ve otelcilik alanındaki yatırımlarına hız veren Vaat Holding’in hayata geçireceği Misal Hotels markalı iki yeni otel İstanbul’da hizmet verecek.

Misal Hotels ile Trabzon ve Alanya’da faaliyet gösteren Vaat Holding, otel zincirine İstanbul’da iki yeni halka daha ilave ediyor.

Milli Gazete’nin haberine göre Vaat Holding; İstanbul’da Şişli ve Güneşli – Basın Ekspres’te hayata geçireceği oteller ile turizm – otelcilik alanındaki faaliyetlerine yakın vadede 90 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirecek.

YAMAN HACIİBRAHİM: MİSAL HOTELS MARKASINI 25 NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ

Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim; “Sanayi, inşaat ve gıda sektörlerindeki yatırımlarımızı arttırırken turizm ve otelcilik alanındaki Misal Hotels markamızı da Türkiye genelinde 25 noktaya ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Trabzon ve Alanya’dan sonra İstanbul’da açacağımız iki yeni otelin ardından farklı illere de markamızı taşımayı amaçlıyoruz. İstanbul Şişli ve Güneşli’de Vaat Yapı tarafından inşası devam eden otellerimizin ilkini 2024 yılı ortasında hizmete almayı planlıyoruz. Vaat Holding’in temel faaliyet alanları arasına aldığımız turizm ve otelcilik sektörü önümüzdeki süreçte büyümemizi sürdüreceğimiz ana başlıklar arasında yer alacak.” dedi.

“TURİZM VE OTELCİLİK SEKTÖRÜNDE ÖRNEK NİTELİĞİNDE BİR MARKA OLUŞTURUYORUZ”

Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim; “Misal Hotels markamızın temelinde ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile alanında örnek teşkil edecek bir yaklaşım yatmaktadır. Türkiye’de temelleri atılarak büyümesini sürdüren Misal Hotels markasının öncelikle ülke geneline yayılması ve gelecekte de otel işletmeleri alanında dünyada örnek teşkil edecek bir marka olmasını hedefliyoruz” ifadelerini paylaştı.