Sunset Travel DMC MICE Yönetim Direktörü Burcu Gürol ile Özel Röportaj

Sunset Travel DMC MICE'ın Ardındaki Güç: Yönetim Direktörü Burcu Gürol ile Derinlemesine Bir Sohbet...
Sunset Travel DMC MICE'ın Ardındaki Güç: Yönetim Direktörü Burcu Gürol ile Derinlemesine Bir Sohbet...

Last Updated on 9 Ekim 2023 by Turizm Günlüğü

Sunset Travel DMC MICE’ın ardındaki vizyonu keşfedin! Burcu Gürol, sektör tecrübelerini, hizmetlerin özgünlüğünü ve firmanın başarısının sırlarını bizimle paylaşıyor. Sunset Travel DMC MICE

Burcu Gürol İle Modern Seyahat ve Etkinlik Yönetiminin Geleceği

Sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip Burcu Gürol, modern seyahat ve etkinlik yönetiminin nereye evrildiğini, teknolojinin rolünü ve gelecekte bizi nelerin beklediğini anlatıyor. Gürol’un vizyonu ve uzman görüşleriyle seyahat ve etkinlik dünyasının nabzını tutun.

Sunset Travel DMC MICE Genel Bakış

Hizmet Ağı ve Kalite:
“Seyahatin planlanması kadar kusursuz yürümesi ve sonuçlanması da önemlidir.” – Sunset Travel DMC MICE hizmetleri, kaliteyle bütünleşiyor.

Profesyonel Yaklaşım:
“Bir konferansın planlanması, dünyanın en ayrıntılı görevlerinden biri olabilir.” – Sunset Travel DMC MICE ekibinin profesyonelliğiyle tüm karmaşıklıklar sadeleşiyor.

20 Yılın Verdiği Güç:
“Her dili konuşan deneyimli ekibimizle Türkiye’de ve dünyada kaliteli iş seyahati organizasyonlarına imza atıyoruz.” – 20 yılı aşkın deneyim farkıyla.

Özelleştirilmiş Hizmet:
“Misafirlerimizin tüm yolculukları hatırlanmaya değer kılıyoruz.” – Tatil turlarından iş seyahatlerine kadar özelleştirilmiş deneyimler.

Sektörlere Özel Yaklaşım:
“İlaç sektöründen, tıbbi cihaz sektörü, havayollarına, uluslararası eğitim firmalarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.” – Sektörün özel ihtiyaçlarına özel çözümler.

Teknoloji ve Kaliteyi Bir Araya Getirmek:
“Organizasyonlarımızın kusursuz geçmesini sağlamak için en iyi teknik ekiplerle çalışıyoruz.” – En iyi ses ve ışık sistemleriyle etkinlik yönetimi.

VIP Hizmet Anlayışı:
“Özel jet kiralama hizmetimizle tamamen özelleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz.” – Ulaşımda lüks ve konforun adresi.

Kalite ve Ekonomiklik Bir Arada:
“En uygun fiyat sunarken bile kaliteden asla ödün vermiyoruz.” – Uçak bileti ve otel rezervasyonlarında en iyi fiyat ve kalite garantisi.

Doğru Davet Alanlarının Seçimi:
“Misafirlerimizle diyalog içinde, en uygun davet alanlarını seçiyoruz.” – Etkinlikler için en doğru ve etkili mekan seçimi.

Başarı Öyküleri:
“ İstanbul, Antalya, Trabzon, Bodrum, İzmir ve Fethiye’de düzenlediğimiz etkinlikler unutulmaz anılarla dolu.” – Sunset Travel DMC MICE’ın başarı dolu geçmişi.

Müşteri Odaklı Yaklaşım:
“Tüm organizasyonlarımızda misafirlerimizin fikirlerinden hareket ediyoruz.” – En doğru ve en uygun alternatiflerle yanınızdayız.

Sunset Travel DMC MICE’ın Ardındaki Güç: Yönetim Direktörü Burcu Gürol ile Derinlemesine Bir Sohbet…

Sunset Travel DMC MICE Yönetim Direktörü Burcu Gürol
Sunset Travel DMC MICE Yönetim Direktörü Burcu Gürol

Sunset DMC MICE, Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın farklı noktalarında hizmet veriyor. Bu hizmetlerin temel amacı nedir ve kimlere yöneliktir?

Sektörde kazandığı tecrübe, memnuniyet, güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışını kurumsal taleplerle birleştirmek Sunset Travel DMC MICE markası altında seyahat ve etkinlik yönetimi yapmanın yanı sıra, birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımızın yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde, etkinliklerinde, toplantılarında, unutulmaz anılar biriktirmeleri için çalışıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışındaki toplantı ve iş seyahatleri, kongre planlamaları ve fuar katılımları, kurumsal iş seyahatlerindeki uçak bileti, konaklama, transfer, tur programları, gala yemekleri, sahne ses ışık hizmetleri ile birleştirip büyük bir hizmet ağı sağlıyoruz. Çünkü bir organizasyonun ya da seyahatin planlanması kadar kusursuz yürümesi ve sonuçlanması da önemlidir.

“Eğitim ve bayi toplantıları, incentive seyahatleri, yıl sonu toplantıları, gala yemekleri” gibi etkinliklerde sunduğunuz hizmetlerin temel özellikleri nelerdir? Bu hizmetleri müşterilerinize nasıl özelleştiriyorsunuz?

Köklü deneyimimiz, küçük sempozyumlardan uluslararası konferanslara kadar tüm etkinlik gereksinimlerini karşılayabilmemizi sağlar. Bir konferansın planlanması, dünyanın en ayrıntılı ve karmaşık görevlerinden biri olabilir. Ulaşım, Konaklama, Konuşmacı listeleri, özetler, geziler, galalar; işte burada profesyonel Sunset Travel DMC MICE ekibi devreye giriyor.

Sektörde 20 yılı aşkın deneyimli kadronuz ile nasıl bir fark yaratıyorsunuz? Deneyimli kadronuz, hizmetlerinizi nasıl daha verimli kılıyor?

Öncelikle yetkililerin organizasyon ile ilgili tüm ihtiyaç kalemlerini tek tek belirliyoruz. Türkiye’nin birçok mekanından en iyi şekilde faydalanmalarını, en lüks ve konforlu otelleri elde etmelerini sağlıyoruz. Her adımda misafirlerimiz ile yakından ilgileniyor ve uzmanlığımız geleneksel turizm etkinliklerden daha fazlasını kapsamakta. Her dili konuşan deneyimli ekibimiz Türkiye’de veya dünyada kaliteli ve başarılı bir iş seyahati organize etmek için ideal işbirlikleri yapıyor.

Organizasyon ve seyahat planlamanızın yanı sıra, etkinlik yönetimi ve tatil turları da sunuyorsunuz. Bu hizmetleriniz arasındaki temel farklar ve benzerlikler nelerdir?

Kongre, fuar ve grup organizasyonu acentesi olarak, büyük, orta ölçekli ve küçük grupların tüm gereksinimlerini karşılayacağı bütünleşik bir seyahat ve organizasyon hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin organizasyon planlamasına yardımcı oluruz. Bu kapsamda, organizasyonun tarihini ve konumunu belirler, uygun otel ve konaklama seçeneklerini sunar, uygun konferans salonlarını ve toplantı mekanlarını bulur, gerekli teknik ekipmanları temin eder, özel etkinlikler ve eğlenceler düzenleriz. Tatil turlarında ise Türkiye’nin hareketli şehirlerini keşfetmek veya dünyanın diğer bölgelerine doğru bir maceraya atılmak olsun, misafirlerimizin tüm yolculukları hatırlanmaya değer kılıyoruz. Otel rezervasyonları, hava/deniz yolu ulaşım paketleri Destinasyonlarımızda butik ve birinci sınıf oteller ve yalnızca kendileri için hazırlanmış özel seyahat programları sunuyoruz.

Firmanız, eğitim toplantıları ve etkinlik yönetiminde en çok hangi sektörlerle çalışıyor? Bu sektörlerin özel ihtiyaçlarına nasıl yanıt veriyorsunuz?

İlaç sektörü, havayolları, eğitim firmaları, fuarlara katılım gösteren tüm sektörel firmalar bizim misafir portföyümüzü oluşturuyor. Lansmanlardan, yönetim kurulu toplantılarına, eğitim toplantılarına, workshoplardan kurumsal etkinliklere, küçük veya büyük tüm gruplarına her ihtiyaca yönelik planlamalar yapabiliyoruz. Firmalara özel (iletişim/etkinlik) konusunda danışmanlık yapıyor, araştırıyor, yaratıyor, tasarlıyor, planlıyor, organize ediyor ve uyguluyoruz ve böylece fikirlerinizin ve hedeflerinizin uygulanması için ideal koşullar yaratıyoruz.

Etkinliklerde ses ve ışık sistemleri yönetimi konusunda nasıl hizmetler sunuyorsunuz? Teknolojik altyapınızı ve kullanılan ekipmanları nasıl seçiyorsunuz?

Etkinlik konumunun ve etkinlik mekânının ihtiyaçlarının belirlenmesinin ardından, teknik malzemeler, görsel tasarımı, giydirme ve yerleştirme konusunda Türkiye’nin en iyi firmaları ile ortak işbirliğinde çalışıyoruz. Konusunda uzman teknik ekiplerimiz misafirlerimizin beklentilerinin çok üzerinde hizmet verdikleri için organizasyonlarımızın kusursuz geçmesini sağlıyorlar.

VIP transferleri ve özel uçak kiralama hizmetleri kapsamında neler sunuyorsunuz? Bu hizmetlerin fiyatlandırılması ve kullanılabilirliği nasıl belirleniyor?

Zengin araç filomuz ile misafirlerimize VIP tur ve transfer hizmeti veriyoruz. Özel jet misafirlerimizin seyahatleri için tamamen özelleştirilmiş bir deneyimdir. Özel jet kiralama hizmetimiz misafirlerimizin seyahat ihtiyaçlarına uygun özel jetleri seçmelerine ve bu hizmetlerin her yönüyle ilgilenmelerine yardımcı olur. Misafirlerimizin seyahat edecekleri şehir ve ülkelere ayrıca kişi sayılarına göre özel fiyat çalışmaları hazırlıyoruz.

Uçak bileti ve otel rezervasyonları konusunda müşterilerinize nasıl yardımcı oluyorsunuz? En ekonomik ve en faydalı fiyat garantisi sunarken, kaliteden ödün veriyor musunuz?

Uçak bileti hizmetimiz ile Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Qatar Airways, Etihad, Emirates, Iraqi Airways, Al Jazeera Airways, Gulf Air, Lot Polish Airlines gibi dünyanın önde gelen havayolları ile işbirliklerimiz sayesinde, en uygun saat ve seferi belirleyerek, en iyi fiyat avantajları ile temin ediyoruz. En uygun fiyat sunarken bile kaliteden asla ödün vermiyoruz ve bu hizmetin garantisini almadığımız firmalar ile çalışmıyoruz.

Taleplere en uygun davet alanlarının belirlenmesi süreciniz nasıl işliyor? Müşteri taleplerine nasıl yanıt veriyorsunuz?

Misafirlerimizin fikirlerinin türü, yeri, kompozisyonu, tasarımı ve uygulamayı belirler. Başarılı fikirler diyalogdan doğar. Misafirlerimiz dünyanın herhangi bir yerindeki etkinliklerinin tasarlanması, planlanması, organizasyonu ve gerçekleştirilmesindeki yoğun “bilgi birikimimizden” ve tüm dünya otellerindeki mekanlar ve davet alanları ile olan iyi ilişkilerimizden yararlanıyorlar. Kurumsal etkinliklerde uzmanlaşmanın yanı sıra çok çeşitli MICE ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunuyoruz: kongreler, konferanslar, seminerler, gala yemekleri, ürün lansmanları, basın toplantıları ve medya hizmetleri, sergiler ve ticaret fuarları, spor ve kültürel etkinlikler gibi.

Firmanızın, seyahat ve etkinlik düzenleme konusunda başarı oranı nedir? Geçmişte düzenlediğiniz başarılı bir etkinliği örnek verebilir misiniz?

Misafirlerimiz ve firmalarımızdan aldığımız geri bildirimler ve teşekkür mektupları ile şu ana kadar üç ödül aldık. Başarının en belirleyici niteliği ve niceliği bu olduğuna inanıyoruz. Mutlu misafir tek hedefimiz ve bu hedef doğrultusunda tüm gayretimizle gerekli tüm titizliği ekibimizle birlikte yaşatmaya devam ediyoruz. İstanbul, Antalya, Trabzon, Bodrum, İzmir ve Fethiye’de düzenlediğimiz etkinlikler gerçekten çok keyifli ve verimli geçmişti.

Sitenizde “en doğru ve en uygun alternatifler buluyoruz” ifadesi geçiyor. En doğru ve en uygun alternatifleri nasıl belirliyorsunuz?

Misafirlerimizin fikirlerinin türü, yeri, kompozisyonu, tasarımı ve uygulamayı belirler. Tamamıyla bu noktadan hareket ediyoruz tüm yapmış olduğumuz organizasyonlarımızda.