ATRAX-AQUAFUN 2024: İstanbul’da Eğlence ve Tesis İnovasyonları İçin Büyük Buluşma

ATRAX-AQUAFUN 2024 İstanbul'da Kapılarını Açıyor: Eğlence ve Tesis Sektöründe Büyük Buluşma
ATRAX-AQUAFUN 2024 İstanbul'da Kapılarını Açıyor: Eğlence ve Tesis Sektöründe Büyük Buluşma

Last Updated on 4 Aralık 2023 by Turizm Günlüğü

ATRAX-AQUAFUN 2024, eğlence ve tesis sektörlerindeki en yeni yenilikler, teknolojiler ve çözümleri sergilemek için 11-13 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek. Bu prestijli fuar, dünya çapından 300’den fazla şirketi ve sektör profesyonellerini bir araya getirerek tema parkları, su parkları, spor ve açık hava aktiviteleri, havuz ve spa merkezleri gibi alanlarda en son trendleri ve ürünleri sunacak. İstanbul Fuar Merkezi’ndeki bu etkinlik, sektördeki yenilikleri keşfetmek, iş bağlantıları kurmak ve global pazarda yer alan büyük oyuncularla tanışmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Eğlenceden Spora Her Şey Tek Çatı Altında: ATRAX-AQUAFUN’da Çeşitlilik ve Yenilik

ATRAX- AQUAFUN kapsamında eğlence ve oyun alanları, tema parklar, su parkları, havuz ve spa merkezleri, spor, açık hava aktivite alanları, park, peyzaj, yeşil alanlar, bahçeli yaşam, tesis güvenliği ürünleri ve daha birçok seçenek aynı çatı altında global alıcıları ile buluşturacak.

11-13 Ocak’ta İstanbul’da Gerçekleşecek: Sektörün Devleri ATRAX-AQUAFUN’da Buluşuyor

Fuar, 11-13 Ocak’ta İstanbul’da yapılacak. Sektöründe Dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan bu fuar, pazarın neredeyse tüm büyük oyuncularını bir araya getiriyor.

ATRAX-AQUAFUN 2024 İstanbul’da Kapılarını Açıyor: Eğlence ve Tesis Sektöründe Büyük Buluşma

22 Ülkeden 300'den Fazla Şirket ATRAX-AQUAFUN 2024'te Sergi Açacak
22 Ülkeden 300’den Fazla Şirket ATRAX-AQUAFUN 2024’te Sergi Açacak

ATRAX- AQUAFUN 2024’te 22 ülkeden 300’den fazla şirket sergileyecek. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı salonlarda zengin ürün çeşitliliği sunacaktır. Salon 7’de oyun alanları, otomat makineleri ve kapalı alan eğlenceleri sergilenecek; Hall 6 ve 5’te parklar, kamusal alanlar, oyun ekipmanları, spor tesisleri, açık hava fitness konseptleri ve açık alan tesis güvenliği tel çit sistemleri yer alacaktır. Salon 4 tamamen havuz, spa, wellness gibi su eğlencelerine ayrılmışken, Salon 8’de bahçeli yaşam, yeşil alanlar, bahçe konfor ürünleri, tiny house gibi keyif ürünleri sergilenecektir.

Tematik Salonlarla Kapsamlı Vitrin: Sektör Profesyonellerine Özel Buluşma Noktası

Tüm konular, tematik olarak ayrılmış salonlarda ortak bir vitrinde bir araya getirilecek ve bu sayede katılımcı firmalar yerel yönetimler, planlamacılar, yatırımcılar, mimarlar, okullar ve sektör firmalarını içeren hedef kitlelerine tek bir yerden ulaşabilecektir. Bağlantılı bir alanda tüm sektör oyuncularının ortak sunumu, benzersiz bir atmosfer yaratacak ve ticari ziyaretçilerle kapsamlı iletişim sağlayan ek sinerjiler yaratacaktır.

Turizm Tesislerini Yeniliklerle Donatacak: ATRAX-AQUAFUN’dan İlham Verici Fırsatlar

Turizm Tesisleri İçin Yenilikçi Fırsatlar: ATRAX-AQUAFUN 2024
Turizm Tesisleri İçin Yenilikçi Fırsatlar: ATRAX-AQUAFUN 2024

Bu yılki fuar, özellikle turizm tesisleri için ilham veren, tesislere değer katan yenilikçi ürünler ve fırsatlar sunacak. Oyun ve eğlence alanları, havuz, spa, wellness, yeşil alanlar, bahçe, peyzaj vb. birçok inovativ ürünler turizm sektöründeki profesyonellerin ilgisini çekecek.

ATRAX-AQUAFUN, Sektör Dernekleriyle Güçlü İşbirlikleri Kurarak Zenginleştiriyor

TOMM Peyzaj Mimarları Odası, Rekreasyon Araştırmaları ve Araştırma Derneği (REKCAD), Macera ve Oyun Alanları Derneği (IPAR), Eğlence, Park, Rekreasyon Derneği (TEPEA), Ulusal Havuz Enstitüsü Derneği (UHE) gibi birçok dernek ve işbirliği partnerinin desteğiyle ATRAX- AQUAFUN eğlence, park spor ve birçok faaliyet alanında özel içerikler sunuyor.