Yaz Aylarının Favorisi Meduse Sandaletler

2.500 TL - MEDUSE SUNCORDE OLIVE SANDALS

Last Updated on 26 Nisan 2024 by Turizm Günlüğü

Sıcak havaların gelmesiyle birlikte yaz mevsiminin klasikleşen aksesuarlarından Meduse sandaletler renkli ve rahat formlarıyla geri geliyor.

Geçmişi 1946 yılına kadar uzanan Fransa’nın ünlü plaj sandaleti Meduse, yıllar geçtikçe değişmeyen özgün ve orjinal tasarımıyla deniz ve havuz kenarında olduğu kadar hem sahilde hem de şehir hayatında stil sahibi görünümler yaratırken kendine özgü çivili tabanı, yuvarlak ucu ve bugüne kadar Meduse’nin gerçek stilinin bir sembolü olarak hizmet eden örgülü şeritleri ile özgür adımlar sağlıyor.

850 TL – MEDUSE SUN SANDAL

Çocuksu Ruhuyla Meduse Sandaletler Bu Yaz Çok Eğlenceli

%100 geri dönüştürülebilir ftalat içermeyen plastiklerden üretilen Meduse sandaletler, esnek ve yumuşak yapısıyla her adımda hafiflik sağlarken hem çocuklar hem de yetişkinler için yaz boyunca unutulmayacak keyifli hatıralar yaratıyor. Güneşli günlerin tercihi Meduse sandaletler, zamansız tarzıyla her stile kolayca uyum sağlıyor.

2.500 TL – MEDUSE SUNCORDE TERRACOTTA SANDALS – 850 TL – MEDUSE SUN GROSEILLE SANDALS – 850 TL – MEDUSE SUN FLAMME SANDALS – 850 TL – MEDUSE SUN MARINE SANDALS

Bakımı kolay olan Meduse sandaletler, pop evreni, retro görünümü ve neşeli ruhuyla elbiselerle rahat, jeanlerle iddialı, bikinilerle havalı görünümü ile farklı stillerde nostaljiyi modernlikle birleştiriyor. Islak zeminde kaymayan ve suya dayanıklı özelliğiyle Meduse sandaletler; Sun, Suncorde, Sunset modelleriyle ve geniş renk seçenekleriyle sizinle.

Meduse sandaletler, Pop Corner, Beymen, Buse Terim Shop mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de. Güncel fiyatları kontrol etmeyi unutmayın.