Turzim tüm renklerin bir araya geldiği en önemli aktivitedir

15-22 Nisan Turizm haftası nedeniyle Real Konak Hotel Genel Koordinatörü Hüseyin Aslan Ezidi’ler bayramını kutladı.

Batman’ın Beşiri ilçesine bağlı Uğurca mezrasında yaşayan Devletin himayesinde bulunan Ezidiler,Irak’ın Sincar ve Şengal bölgelerindeki DEAŞ saldırlarında dolayı kutsal bayramları olan ‘’Çarşemba Sor’’ u bayramlarına turizm haftası nedeniyle Genç Turizmci Hüseyin Aslan katılarak turizmin sadece dört duvar arasında olmadığını turizimin evrensel olduğunu dile getirdi.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Aslan ; Turizm evrenseldir.

Turzim farklılıkların,inançların, kültürlerin ve tüm renklerinin bir araya geldiği en önemli aktivitedir. Bugün burada turzim haftası nedeniyle Ezidi’lerin bayramına katılarak mutluluklarına ortak olduk.ded

Önceki İçerikTÜROB’dan TYD’ye tebrik ziyareti
Sonraki İçerikTÜROB’dan Kayserili turizmcilerle işbirliği mesajı
İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü bitirdi. Sektörel dergilerde 15 yıl çalıştı. Turizm gazeteciliğine başladığı Turizmdebusabah.com’un kapanması sonrası Turizm Günlüğü gazetesini kurdu. Turizmgunlugu.com'un genel yayın yönetmeni olarak gazeteciliğe ve sektörel yayıncılığa devam eden Çelik, aynı zamanda 2021'in Mayıs ayında yayın hayatına giren Tourism Diary Dergisi'nin de Yayın Yönetmeni. Dünya Basın Federasyonu (World Press Federation) üyesi olan Çelik, tecrübesini İstanbul Medipol Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Öğretim Görevlisi olarak sürdürüyor.