Fuarlar otelcilerin yüzünü güldürüyor

Last Updated on 28 Nisan 2017 by Yaşar Çelik

KONELEX 2017 Konya 12. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi ve Otomasyon Fuarı 27 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında KONMAK, İSKON 2017 ve Konya Saç İşleme Teknolojileri Fuarları ile eş zamanlı olarak Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Rixos Konya Genel Müdürü Cem Bora Sevim; “Fuar dönemi boyunca otelimiz %100 doluluğa ulaşmış durumdadır” dedi.

Rixos Konya Genel Müdürü Cem Bora Sevim, açıklamalarına şöyle devam etti.

‘Şehrimizin sosyal yaşam ve ekonomik hayatına büyük katkısı olan Tüyap fuarlarına bu yılda aylar öncesinden fuar haftasına denk gelen tarihlere taleplerimizi almaya başladık. Metal işleme sanayinin ülkemizdeki can damarı olan KONMAK, bu yıl 14.sü KONMAK 2017 olarak Konya’da düzenleniyor. Metal işleme makineleri, kaynak ve kesme ve yan sanayi ürünleri, delme, malzeme ve el aletlerinin yanı sıra hidrolik ve pnömatik bütün sistemlerin tanıtımlarının yapıldığı bu fuara sektörel anlamda ilgi oldukça geniş olmaktadır. KONELEX 2017 Konya 12. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi ve Otomasyon Fuarı 27 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında KONMAK, İSKON 2017 ve Konya Saç İşleme Teknolojileri Fuarları ile eş zamanlı olarak Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Fuar dönemi boyunca otelimiz %100 doluluğa ulaşmış durumdadır.

Rixos Konya otel olarak Tüyap Konya fuarcılığın resmi konaklama ve hizmet oteliyiz. Bunun verdiği sorumlulukla fuar boyunca tüm konaklama , fuar alanı Vıp yemek hizmetleri , fuar alanı yine yiyecek /içecek hizmetlerinin tamamı otelimiz tarafından sağlanmaktadır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn.Faruk Özlü beyin katılım sağladığı üst protokol yemek Vıp hizmetleri sağlanmıştır. İlimize gelen yerli ve yabancı ziyaretçileri, yüz binleri 4 gün boyunca en iyi şekilde ağırlamak için ekibimle birlikte vargücümüzle çalışacağız. İşortağımız TÜYAP fuarcılık ile yaptığımız çalışmalarla biraraya gelerek yeni projelerimizi ve konseptlerimizi paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Markamıza olan ilgi ve güven, doğru projeler ortaya koyduğumuzun en güzel kanıtıdır. Fuar süresince tüm konuklara hem otelimizde hemde Tüyap fuar alanında en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için profesyonel servis ve mutfak ekibimiz ile birlikte bu yıl da tüm hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.