Constance Hotels& Resorts kişiye özel SPA hizmeti sunuyor

Last Updated on 4 Temmuz 2017 by Yaşar Çelik

Hint Okyanusunun cennet adaları olarak bilinen Maldives, Seychelles, Madagascar ve Mauritius bölgelerinde bulunan 7 oteli ile hizmet veren Constance Hotels& Resorts Dr. Chase Webber danışmanlığında SPA hizmetleriyle konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

U Spa by Constance ile ünlü olan Constance Hotels&Resorts Dr. Chase Webber ile kişiye özel spa proramları uyguluyor. Her konuğun öncesinde belirlenmiş istekleri, hedefleri ve tercihleri özel dosyalar halinde hazırlanıyor. Uygulamalar öncesinde konukların sağlık durumları, diyetleri, sporla olan ilişkileri ve cilt hassasiyetleri özenle incelenip, Dr. Chase Webber tarafından kişiye özel programlar oluşturuluyor.

Dr. Chase Webber konukların günlük ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, tedavi edici veya koruyucu cilt bakımları, kas masajları, kan dolaşımı, lenf dranajı ve sinir sistemine yardımcı önerilerde bulunuyor. Konukların tercihlerine göre; dinlendirici, canlandırıcı, detoks ve spor sonrası toparlayıcı masajlar, içeriğe uygun ‘U’ Spa ürünü ile uygulanıyor.

Konukların zinde olup Constance Hotels&Resorts ‘da büyüleyici bir tatil yapmasını sağlayan Dr. Chase Webber; “Constance otellerinin mükemmel spa deneyimini sakın atlamayın. Bugüne kadar yaptırdığınız tüm masaj ve bakımlarla arasında ne kadar büyük fark olduğunu kendinizde görün” diyor.

Hakkında:
“Hint Okyanusu’nda, Maldives, Seychelles, Madagascar ve Mauritius’da konumlanan Constance Hotels & Resorts sahip olduğu 7 otel ile birlikte 1975’ ten bu yana hizmet vermektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine eşsiz doğa ile konforu bir arada sunan Constance Hotels & Resorts, Opus DMC aracılığıyla 2013’ te ilk kez Türkiye’deki seyahat tutkunlarına da tatil keyfini yaşatıyor. Constance Le Prince Maurice, 64 junior suiti, 12 aile suiti, 12 özel havuzlu villası ve 1 princely villasında konaklayan misafirlerine bir tanesi yüzer restoran olmak üzere toplam 4 restoranıyla hizmet veriyor. Otelde toplam 18 delikli, 2 golf sahası da bulunuyor. Constance Belle Mare Plage ise 2 kilometre uzunluğunda, eşsiz beyaz kumlara sahip sahillerinde, 92 prestige oda, 137 junior suit, 6 deluxe suit, 20 özel havuzlu villa ve 1 presidental villasıyla 1992 yılından bu yana misafirlerini ağırlıyor. Constance Lemuria 88 junior süiti, 8 senior süiti, 8 özel havuzlu villası ve 3 ayrı havuzu bulunan 1 presidental villasıyla bölgenin öne çıkan oteli olmayı başarıyor. Güney ve Kuzey olmak üzere iki ayrı plaja sahip Constance Ephelia, güney plajında 184 junior süitiyle, kuzey plajında ise 40 senior süiti ve her biri özel havuza sahip 18 aile villası, 16 beach villası, 8 hillside villası, 10 SPA villası ve 1 presidential villasıyla Turtle Club ve The Gecko Club çocuk adalarıyla dikkat çekiyor. Constance Halaveli, özel havuzlu 57 Water villa, özel havuzlu 12 Family Beach villa, özel havuzlu 8 Beach villa, özel havuzlu 8 Double Storey Beach villa, özel havuzlu 1 Presidental villa ile misafirlerine 3 restaurant ve 2 barıyla hizmet veriyor. Constance Moofushi, 24 Beach villa, 56 water villa, 30 senior villa ile müşterilerine kusursuz bir doğada 2 restoran ve 2 barıyla hizmet veriyor.