Constance Hotels & Resorts’a ödül yağmuru

Last Updated on 19 Temmuz 2017 by Yaşar Çelik

4. Dünya Seyahat Ödülleri, 2017’nin kazananlar listesini açıkladı. Tatil keyfini lüks bir deneyime dönüştüren Constance Hotels & Resorts’un Hint Okyanusu’ndaki destinasyonlarından olan Mauritius, Seychelles, Maldives’ deki otelleri bu ödüllere layık görüldü.

Mauritius’un ünlü Constance Prince Maurice Oteli, kazandığı ödüllerle bir kez daha üstün hizmet sunduğunu gösterdi. Hint Okyanusu’nun En İyi Gastronomi Oteli Ödülü’ne sahip olan Le Prince Maurice, benzersiz tatlarını misafirlerine sunarken mutfak ruhunu da ihmal etmiyor. Constance Prince Maurice Genel Müdürü Christophe Plantier; “Ekiplerimiz, misafirlerimize en iyiyi sunmaya adanırken, mutfak ruhumuzu sergileme konusundaki çabalarımızı da arttırıyoruz. Ayrıca Hint Okyanusu’ndaki en lüks şarap mahzeni olan “Le Barachois” ile, epiküransçılar gastronomi ve şarap konusunda benzersiz bir deneyim ile karşılaşıyor ve bu durum bizi taçlandırıyor.” Dedi. Ardından Prince Maurice’e, Mauritius’un Lüks Kategoride En İyi Oteli Ödülü verildi. Bu tatil resort’u, sezgisel hizmeti ve bozulmamış lüksü ile tanınıyor.

Mauritius aydınlığının ve misafirperverliğinin bir parçası olan Constance Belle Mare Plage, Mauritius’un En İyi Aile Oteli Ödülü’ne layık görülmesi de her konuğun genç veya yaşlı kişiye aynı lüks muameleyi sunma şeklini sergiliyor. Ayrıca şık tropikal tatil yeri, grubun çevre korumaya yönelik tüm zorlu çalışmalarının bir başarısı olarak, Mauritius’un En İyi Doğa Dostu Oteli Ödülü’nün de sahibi oldu.

Constance Hotels and Resorts’un çevreyi korumaya adamış bir başka kanıtı, Constance Ephelia Seychelles, üst üste iki yıl dünya çapında Hint Okyanusu’nun En İyi Doğa Dostu Oteli ödülünü kazandı. Moğolistan koruma programı, misafirler ve personel farkındalığı ve yerel okullarla gerçekleştirilen faaliyetler gibi eylemlerle Ephelia, doğal 296 dönümlük parkını korumak için mümkün olan tüm çabayı gösteriyor. Otel aynı zamanda Seychelles’in En İyi Aile Oteli ödülünün de sahibi oldu.

Seyşeller’de geçen yıl tamamlanmış ve başarılı bir yenileme sürecine giren Constance Lemuria, ard arda üç yıl Seychelles’in En İyi Oteli seçildi. 18 delikli lüks golf sahası birincilikte önemli bir rol oynuyor.

Detaylara özen göstermesiyle bilinen Maldivler’de yer alan Constance Halaveli, 2015 yılında kazandığı ünvan olan En Lüx Oteli Ödülü’nden bu yıl da ayrılmadı.

Her zevke hitap eden aktiviteleri ile misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan Constance Hotels & Resorts 2017 Dünya Seyahat Ödülünü kazanarak lüks hotel sektöründe lider konumundaki başarısını bir kez daha taçlandırdı.

Aşağıda, 2017 Dünya Seyahat Ödülleri’nde Constance Hotels and Resorts’a verilen ödüllerin tam listesi bulunmaktadır:

Constance Prince Maurice

Constance e Prince Maurice – Hint Okyanusu’nun En İyi Gastronomi Oteli -2017

Constance e Prince Maurice – Mauritius’un Lüks kategoride En İyi Oteli -2017

Constance Belle Mare Plage

Constance Belle Mare Plage –Mauritius’un En İyi Doğa Dostu Oteli -2017

Constance Belle Mare Plage –Mauritius’un En İyi Aile Oteli -2017

Constance Ephelia

Constance Ephelia –Hint Okyanusu’nun En İyi Doğa Dostu Oteli -2017

Constance Ephelia –Seyşeller’in En İyi Aile Oteli -2017

Constance Lemuria

Constance Lemuria-Seyşeller’in En İyi Oteli -2017

Constance Halaveli

Constance Halaveli – Maldivler’in En Lüks Oteli -2017

Hakkında:
“Hint Okyanusu’nda, Maldives, Seychelles, Madagascar ve Mauritius’da konumlanan Constance Hotels & Resorts sahip olduğu 7 otel ile birlikte 1975’ ten bu yana hizmet vermektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine eşsiz doğa ile konforu bir arada sunan Constance Hotels & Resorts, Opus DMC aracılığıyla 2013’ te ilk kez Türkiye’deki seyahat tutkunlarına da tatil keyfini yaşatıyor. Constance Le Prince Maurice, 64 junior suiti, 12 aile suiti, 12 özel havuzlu villası ve 1 princely villasında konaklayan misafirlerine bir tanesi yüzer restoran olmak üzere toplam 4 restoranıyla hizmet veriyor. Otelde toplam 18 delikli, 2 golf sahası da bulunuyor. Constance Belle Mare Plage ise 2 kilometre uzunluğunda, eşsiz beyaz kumlara sahip sahillerinde, 92 prestige oda, 137 junior suit, 6 deluxe suit, 20 özel havuzlu villa ve 1 presidental villasıyla 1992 yılından bu yana misafirlerini ağırlıyor. Constance Lemuria 88 junior süiti, 8 senior süiti, 8 özel havuzlu villası ve 3 ayrı havuzu bulunan 1 presidental villasıyla bölgenin öne çıkan oteli olmayı başarıyor. Güney ve Kuzey olmak üzere iki ayrı plaja sahip Constance Ephelia, güney plajında 184 junior süitiyle, kuzey plajında ise 40 senior süiti ve her biri özel havuza sahip 18 aile villası, 16 beach villası, 8 hillside villası, 10 SPA villası ve 1 presidential villasıyla Turtle Club ve The Gecko Club çocuk adalarıyla dikkat çekiyor. Constance Halaveli, özel havuzlu 57 Water villa, özel havuzlu 12 Family Beach villa, özel havuzlu 8 Beach villa, özel havuzlu 8 Double Storey Beach villa, özel havuzlu 1 Presidental villa ile misafirlerine 3 restaurant ve 2 barıyla hizmet veriyor. Constance Moofushi, 24 Beach villa, 56 water villa, 30 senior villa ile müşterilerine kusursuz bir doğada 2 restoran ve 2 barıyla hizmet veriyor.