MICE’çılar Belgrad’a çıkarma yaptı!

Last Updated on 25 Ağustos 2017 by Yaşar Çelik

Uzun zamandır Kıbrıs’ta misafirlerine kusursuz hizmet veren ” Master of Cyprus ” firması Sırbistan’ın başkenti Belgrad ’ta açtığı “Master of Belgrade” markası ile Türkiye’den gelen 60 civarında MICE acente yöneticisi, Uluslararası MICE Derneği Başkan ve yardımcısı ve basın mensuplarını 18-20 Ağustos tarihlerinde Belgrad’ta ağırladı.

18 Ağustos tarihinde Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sunulan uçuş alternatifleriyle Belgrad’a ulaşan misafirler, havalimanında “Master of Belgrade” firması yetkileri tarafından karşılandı.

Katılımcılar lüks otobüslerle şehir merkezine yakınlığı ve hizmet kalitesi ile ön plana çıkan Holiday Inn Hotel’e ulaştı. Holiday Inn Hotel’de kokteyl eşliğinde karşılanan misafirler, odalarına yerleştikten sonra otele yaklaşık 15 dakika uzaklıkta bulanan gerek ambiyansı, gerek lezzet kalitesi ve gruba Balkan Müziği’nin en güzel örneklerini sunan müzik grubuyla’’ Kale Meydan Restaurant’ta” akşam yemeğini aldılar.

 

19 Ağustos günü alınan kahvaltı sonrasında MICE’çılar Sava nehrinde keyifli bir tekne turuna çıktılar. Tekne turu sonrası lokal bir restaurant olan “Dva jelena Restaurant’ta” öğle yemeğini alan grup üstü açık otobüslerle şehri keşfetme fırsatı yakaladı. Şehir merkezinde verilen serbest zaman sonrası otele geri dönen misafirler akşam yemeğini otel dışında “Graficar testau Restaurant’ta” aldı.

Organizasyon MICE’çılara yönelik olunca keyif ve eğlence de hep işin içinde oluyordu. MICE’çılar keyifli bir akşam yemeği sonrası haftanın stresini nehir kenarında müthiş konumu ve eğlenceli müzikler eşliğinde “Free Styler” adlı club’ta attı.

20 Ağustos günü gün içerisinde sunulan iki uçuş alternatifi ile MICE’çılar İstanbul’a geri döndü.

Organizasyon boyunca misafirler ile bire bir ilgilenen ve organizasyonun baştan sona sorunsuz geçmesinde büyük rol oynayan “Master of Belgrade” Firma Sahibi Tolga Civelek, Satış ve Pazarlama Müdürü Victoria Büyükkarakaş, “Master of Belgrade” Direktörü Haydar Akçay ve ekibi ve sundukları ağırlama ile MICE’çılardan tam not aldı.

Organizasyona katılım gösteren Oliva MICE kurucu ortaklarından, TURSAB Boğaziçi BYK Yönetim Kurulu Üyesi ve Uluslararası MICE Derneği 2. Başkanı Hüseyin Kurt “Belgrad, Kıbrısla çok benzer bir destinasyon. Ülkemizden yaklaşık 1.5 saatlik bir uçuşla ulaşılabilen Kıbrıs’taki kimlik girişi yerine pasaportla giriş yapılan bir ülke. Sırbistan’ın başkenti Belgrad, son dönemlerin popüler destinasyonlarından biri. Vizesiz oluşu, yakın mesafede oluşu, kültürel yakınlık, gece hayatı, kompakt bir şehir oluşu, Türk’leri sevmeleri vb. Bir çok sebepten dolayı biz MICE’çılar tarafından kullanılan ve yakın zamanda daha da kullanılacak bir üründür” dedi. Organizasyonda emeği geçen, bizleri kusursuz bir şekilde ağırlayıp, çok keyifli bir hafta sonu geçirmemizi sağlayan “Master of Belgrade” çalışanlarına teşekkür ederim.

Erhan Şenol – Arda Event İzmir, Kurucusu

Master of Belgrad ekibi ile bambaşka ama yepyeni bir soluk olacak Belgrad da birlikte olmak, şehri keşfetmek ve sektördeki paydaşlarla kısa süreli de olsa bir araya gelmek çok keyifliydi. Organizasyonda emeği geçen herkese kusursuz ev sahiplikleri için çok teşekkür ederim. Birlikte güzel işlere imza atmak dileği ile.

Volkan Gülergin – Cormep Kurucu Ortak

Öncelikle bizi Belgrad da ağırlayan Master of Belgrad’a çok teşekkür ederim.
Sektörde böyle bir açığı yakalayıp, iyi bir yatırım yaptıkları için de tebrik ederim.
Belgrad lokasyonu Mice sektörü için çok önemli bir fırsat. Hizmet, otel ve restoran , yemek kalitesi açısından sektörümüzün taleplerine cevap verebilecek bir lokasyon. Lokasyonun Avrupa’da olması, vize gerektirmemesi, uygun fiyatı ve kısa zamanda ulaşımı ile çok değerli bir ürün. Master of Belgrad’a teşekkür ederim böyle bir ürünü sektörümüze yıllardır bize verdiği güven ile kazandırdığı için.

Vivi Medina – Connection Events, Kurumsal Etkinlikler Proje Yöneticisi

Sevgili Master of Belgrad Ailesi’nin, Belgrad için düzenlenmiş ve a’dan z’ye her detayında keyif aldığım fam trip için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Begüm Tekinel / Bej events. Event Manager

Bej events. olarak Kıbrıs’taki tüm organizasyonlarımızı her zaman kusursuz hizmet anlayışı olan çözüm ortağımız Master of Cyprus ile birlikte imza attık. Kıbrıs’a M.I.C.E getiren, kurumsal organizasyonlar ve büyük etkinlikler yapılabileceğini bize inandıran her organizasyonumuzda genç ve dinamik ekibiyle fark yaratan Master of Cyprus ekibinin Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad’da yenilikleri ile ses getireceğin ve her zaman olduğu gibi fark yaratmaya devam edeceğine gönülden inanıyoruz. Bu süreçte de Master of Belgrade ekibi ile birlikte başarılı organizasyonlara imza atmaya devam edeceğiz!

Rivka C. Bahar – Serv MICE Firma Sahibi

Master of Belgrad, anında gönüllerimizi fethetti. Her saniyemiz ayrı bir incelikle düşünülmüş muhteşem bir organizasyona davet ettiğiniz için çok teşekkürler. Katıldığım en güzel samimi tur… fam trip diyemiyorum. Çünkü bu kadar ayrıntıya özenle dikkat edilen bir gezi programına ayıp olur.