Endüstriyel Temizlik Fuarı açılışında geri sayım

Yılda ortalama 13,5 milyar Avro ciro ile 1,3 milyon kişiye istihdam sağlayan endüstriyel temizlik sektörünün fuarı ISSA/INTERCLEAN İstanbul, 18 Ekim’de Harbiye’de İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyarete açıyor.

70 ülkeden 4500’ü aşkın ziyaretçi ve aralarında P&G, Nilfisk, Fantom, Rulopark gibi sektörün lider firmalarının bulunduğu 150 katılımcı markanın yer alacağı fuar, ISSA ve Tesis Hizmetleri Yönetimi İşadamları Derneği (TESHİAD) işbirliği, Amsterdam Rai ve UBM NTSR’nin uluslararası gücü ile düzenleniyor.

ISSA/INTERCLEAN İstanbul Endüstriyel Temizlik Teknolojileri ve Hizmetleri Fuarı ve Konferansı, 20 Ekim’e kadar ziyarete açık kalacak.

18 Ekim Çarşamba günü saat 10:45’te açılış konuşmalarıyla başlayacak olan fuarda sırasıyla “Endüstriyel ve Kurumsal Temizlikte Yeni Trendler”, “Tesis Temizliği Hizmetinizde Beklentiniz Karşılanıyor mu?”, “Endüstriyel Temizlik Uygulamalarında Eğitim” ve “Sektörün Hijyen Kavramına Bakış Açısı ve Mükemmelliğe Odaklanmış Uygulamalar” konu başlıkları konuşulacak.

19 Ekim Perşembe günü ise “Sağlık Sektörü Temizliğinde En Geçerli Yöntemler: Ortadoğu’ya Bakış”, “Temizlik Sektörünün Yeni Yüzü”, “Otellerin Temizlik Sektöründen Beklentileri” ve “Toplu Taşıma Araçlarında Hijyen” konu başlıkları anlatılacak.