Rixos Hotels’ten acentalarına ödül

Rixos Hotels, ‘RixosBonus’ sistemi üzerinden en çok satış yapan seyahat acentalarını ‘Rixos Diamond Awards’ ile ödüllendirdi.

Rixos Hotels, 14 ülkeden 800 turizm acentasını bu yıl ilk kez gerçekleştirilen ‘Rixos Happy Days’ etkinliğinde buluşturdu.

Rixos Premium Belek’te düzenlenen organizasyona Türkiye, Rusya, Ukrayna, Letonya, Moldova, Estonya, Litvanya, Romanya, Gürcistan, Belarus, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan ve İran’da faaliyet gösteren seyahat acentası yöneticileri ve çalışanları katıldı. ‘RixosBonus’ sistemi üzerinden kendi ülkesinde en çok satış yapan ilk 3 seyahat acentası ‘Rixos Diamond Awards’ gala gecesinde ödüllendirildi.

‘Rixos Happy Days’te katılımcılara üç gün boyunca hem turizmin incisi Antalya ve Belek bölgesi tanıtıldı, hem de Rixos Hotels ve The Land of Legends’ta tatil deneyimi sunuldu. Ayrıca 2018 yılına moral ve motivasyonla başlamaları için günlük aktiviteler de düzenlendi.

Rixos Hotels’ın seyahat acentalarına destek vermek amacıyla oluşturduğu ve 27 ülkeden 3 bin’in üzerinde üyesi olan ‘RixosBonus’ B2B sadakat programı, acentaların yaptıkları satışları sisteme girmesi ve satış üzerinden puan almasını sağlamak amacıyla 2016 sezonunda devreye alındı.

RİXOSBONUS İLE BAĞLARIMIZI GÜÇLENDİRİYORUZ

2017 yılında birlikte çalıştıkları seyahat acentasının yöneticileri ve çalışanları ile bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını dile getiren Rixos Hotels Grup Satış Koordinatörü Murat Alpman, “Bu yıl ilk kez uygulamaya başladığımız RixosBonus programı ile partnerlerimizle bağlarımızı ve iletişimimizi güçlendirmeyi başardık. Hepsine katılımlarından ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyor, 2018 yılında işbirliklerimizin artmasını ve hepimiz için 2018’in başarılı bir yıl olmasını diliyorum. İlerleyen dönemlerde de kullanımını genişletmeyi planladığımız RixosBonus ile değerli iş ortaklarımıza çeşitli sürprizler hazırlıyoruz. Bunları da yakın zamanda duyuracağız” açıklamasında bulundu.